Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Cestitki i od mene...Se sto kaza Davor e apsolutno tocno...Kako pravi fanovi ke si priznaeme poraz i ke kazeme deka bevte podobar protivnik i zasluzeno se najdovte vo cetvrt-finaleto...Pozdrav momci i se citame...:smir:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Честито дечки иако неам којзнае колку големи симпатии спрема Интер се радував на вашата победа и секако пласман во четврт:helou:
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Честитки за сите фанови на Интер..Заслужена победа..Очекувам Интер да го видам во финалето оваа година и конечно да освои...:helou:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Клучниот моменАт беше Спрајтчето на ТонИнтер покрај 200000 кригли пиво :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
[FONT=Arial,Helvetica,Geneva,Swiss,SunSans-Regular]Moratti: 'Jose Man of the Match'

Во право си е човекот:smir:
[/FONT]
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Cestitki i od mene...Se sto kaza Davor e apsolutno tocno...Kako pravi fanovi ke si priznaeme poraz i ke kazeme deka bevte podobar protivnik i zasluzeno se najdovte vo cetvrt-finaleto...Pozdrav momci i se citame...:smir:
Апсолутно никој фан на Челзи не заслужува ремет и се извинувам на сите нивни фанови али тебе те чекав и дочекав. Јадеше ептен го*на за Интер на почетокот, епа официјално и Челзи и Милан се поебани од Интер, така да нека ти стои.

Леј кој филинг, можда беше геј момент ама со Тони имавме страшна победничка прегратка :pos:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Клучниот моменАт беше Спрајтчето на ТонИнтер покрај 200000 кригли пиво :)
Хахаха,,,бајаги пиво се испи ...и Деко ме изненади ,,,испи 2-3 кригли и знаеше што збори :pos:

И поздрав до A.C.A.B , Deko, TonInter, TheGreat,Syn,KireInter,Engin,Snajderite,Marly,F.A., и сите остали кој ги заборавив...за одличната атмосфера која ја приредија денес...

Pazza Inter!
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Од Irish до Стемфорд се слушаше. :)

Немам коментар, одличен беше цел тим, одлични бевме и во Irish, одличен беше и Марли. Ќе каже ли некој дека Мурињо нема мадиња да изигра напаѓачки?

Ги гаѓаме собиранкиве, кога и да се собереме Интер победува. Наредна да ги имаме и маичките и ќе бидеме комплетни. :)

Поздрав до сите кои денес ги запознав (Ико, Грејт, ТонИнтер, Деко, Роси, Снајдер и секако Марли.) :)

Тоа е тоа момци, l'onore d'italia!
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
6.519
Победата и поминувањето во следната фаза треба да му се посвети на најпозитивниот човек кој на форумов уште после ждрепката беше единствен кој рече Интер ќе го помине Челзи!
SYN
Честитки мајсторе, уште еднаш покажа дека си еден од најдобрите стручњаци во фудбалската игра!
вториот тип, нема да го именувам само ќе кажам дека мрсеше муда уште на рубин казан - Интер и посака Интер да испадне од лигата, денес неговиот клуб излезе надвор од тој Интер со ДВА порази!
поздрав до него со песната

p.s. Слики ќе има утре од Велес заедно со гостите од Скопје, а инаку збеснавме ! :)
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
И уште нешто...

Секоја чест до фановите на Челзи (со исклучоци), кои ептен фер дискутираа овде со нас на форумот. :)

Планиравме ос Грејт и ТонИнтер да им идеме во Лептокарија, ама “педерчињава“ :))) на факултет биле од сабајле, па ни на кафе не продужија. :) (шала секако) :wink:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.661
Поени од реакции
6.003
Сеа прочитав имало 3,000 итаљанци на Стенфорд.Б а ги надвикаа 40,000 англичани:toe:браво за curva nord i za syn кој кажа уште од почетокот дека ке ги поминеме Челзи:toe:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
И уште нешто...

Секоја чест до фановите на Челзи (со исклучоци), кои ептен фер дискутираа овде со нас на форумот. :)

Планиравме ос Грејт и ТонИнтер да им идеме во Лептокарија, ама “педерчињава“ :))) на факултет биле од сабајле, па ни на кафе не продужија. :) (шала секако) :wink:
Абе јас не сум сабајле, ама не ми се одеше сам накај дома, а со Тони ак-47 е најбезбедно. Ако планирате, ќе се договориме деновиве да излеземе на кафе, уште еднаш да прославиме :)

:pos:

А ја, ти и Син ?? :pos:
Ееееј да да, Син коа се дереше РЕТЕЕЕЕЕ :pos: :pos: :pos:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Абе јас не сум сабајле, ама не ми се одеше сам накај дома, а со Тони ак-47 е најбезбедно. Ако планирате, ќе се договориме деновиве да излеземе на кафе, уште еднаш да прославиме :)
:pos2::pos2:

Колку сум се смеел на ова еј....

Што имаш во ранецот Тони ???
-Калаш...

:pos2::pos2::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom