Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Знае некој дали сигурно ќе не даваат утре на "интер канал"?:wink:
не утре на интер канал ќе ја даваат Наполи - Фиорентина...... ЛОЛ ова е најглупото прашање што сум го прочитал :))
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.739
Поени од реакции
44.031
Абе со тоа '' интер канал '' ваљда си имаат причина наводнициве, најверојатно мислел на Телма кои по доаѓањето на Пандев се оставаат со Интер.
Иначе не, нема утре Интер да одат на Телма.
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Абе со тоа '' интер канал '' ваљда си имаат причина наводнициве, најверојатно мислел на Телма кои по доаѓањето на Пандев се оставаат со Интер.
Иначе не, нема утре Интер да одат на Телма.
aко на тоа се мислело го има моето најдлабоко извинување..... а утре сум на работа па ќе си ја гледам на скај калчо и ич не ми чуе......
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.739
Поени од реакции
44.031
Утре Телма сепак ке ги пренесуваат Интер ... :wink:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
Утре Телма сепак ке ги пренесуваат Интер ... :wink:
Леле кој топовии ова само Интер коа игра го може:vozbud:,за првпат во историјата во петок даваат фудбал на телма:toe: и тоа сигурно заради нашиот Пандев.Ако не се лажам пред 3-4 години во петок играа Милан - Интер не ја даваа на телма:toe:Ама сеа стварно станавме Интер Канал:toe:
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Играше и Милан во петок со Удинезе али не ја даваа затоа што беше од 18:30 мислам
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
2.706
Поени од реакции
2.181
Balotelli would be part of the expedition to Sicily if only he had not felt pain in his right knee. No invention of Jose Mourinho, no rudeness, no revenge, no quarrel, but only a sharp pain. Eyewitness to the incident and Massimo Moratti, who was at Appiano Gentile for being a bit 'with the group. The president himself was sorry the accident, which occurred just a few steps from where he had placed himself, and Mario has left the sports center Angelo Moratti with ice bag on his knee hurt. London in doubt, but should go to London with the group. Од www.fcinter1908.it
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
(без навреда)коа ви зборам дека нон стоп ве даваат вас и во Петок у 3 нокеска да играте ве даваат.Не ви треба сателитска стално ви го даваат интер од сеа не пунам бензин у макпетрол :pos:
 

Capitano

...
Член од
24 октомври 2007
Мислења
1.344
Поени од реакции
137
(без навреда)коа ви зборам дека нон стоп ве даваат вас и во Петок у 3 нокеска да играте ве даваат.Не ви треба сателитска стално ви го даваат интер од сеа не пунам бензин у макпетрол :pos:
Па фала богу...
Сите сакаат Интер да го гледаат :pipi:
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Со Мурињо играме слабооооо! а лани со Манчини игравме доволно за да им бегаме 20-30 бода на 2-3 место а сеа на Милан му бегаме 4 бода :(
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Со Мурињо играме слабооооо! а лани со Манчини игравме доволно за да им бегаме 20-30 бода на 2-3 место а сеа на Милан му бегаме 4 бода :(
Лани Мурињо беше тренер!

А со Манчини им бегавме 20-30 бода на второпласираните, ама моравме да победиме во последното коло за да не ја усереме цела сезона.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom