Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
може на местото на снајдер да се стави, па да има претставник од секоја позиција :)
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Принчипе фали на банеров :)
еј браво за сугестијава, не знам ни јас како можев да си го заборавам омилениот играч....... жал ми е што ќе треба снајди да го вадам :( ...... или пак да го извадам капиетнот??? на секој банер го има него... ? а?
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
еј браво за сугестијава, не знам ни јас како можев да си го заборавам омилениот играч....... жал ми е што ќе треба снајди да го вадам :( ...... или пак да го извадам капиетнот??? на секој банер го има него... ? а?
Абе само главата стај му ја,важно да го има :pos::pos:

Не шала на страна ако можеш пробај некако стај го до овие,мада не ми се верува ова.

Капитенот извади го...:toe:
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Како бе без капитен? :pos:
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Мора да се навикнуваме без него :pos:
Абе Занети и по пензионирање, останува во Интер. Џабе ти е, нема ослободување од него. :)

Добар си беше првиот банер, него може да остане комбинацијата од плави и црно на пола низ целиот банер како што е овој актуелниот сега.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Уште некое време банерот на The Great па ќе го смениме. Ќе ви направам изгледа еднаш месечно па да се менувате :)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Абе Занети и по пензионирање, останува во Интер. Џабе ти е, нема ослободување од него. :)

Добар си беше првиот банер, него може да остане комбинацијата од плави и црно на пола низ целиот банер како што е овој актуелниот сега.
Не се жалам,вечно сакам да остане во Интер,заслужува :)

Уште некое време банерот на The Great па ќе го смениме. Ќе ви направам изгледа еднаш месечно па да се менувате :)
Сакаш да кажеш да не биде од играчка-плачка,па да делиме марамчиња после :pos2:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.746
Поени од реакции
44.049
Знамето на БилиРијека во Удине, штета не беа заедно со Curva Nord, гарант тогаш ке влезеше во кадар со оглед на фактот дека на секој гол од Интер ги покажуваа и фановите како прославуваат.

 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684


Бела верзија на добитната комбинација...само има грешка позади на сајтот можете да приметите :)
 
Член од
23 септември 2008
Мислења
313
Поени од реакции
7
Дечки што викате да им го дрпнеме Тери на овие летоска ако не се опраи ситуација? Како што читам по медиумиве не му тече веќе мед и млеко во Челзи можен е и трансфер а се сомневам дека ќе остане во Англија.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Дечки што викате да им го дрпнеме Тери на овие летоска ако не се опраи ситуација? Како што читам по медиумиве не му тече веќе мед и млеко во Челзи можен е и трансфер а се сомневам дека ќе остане во Англија.
Како игра за џабе не би го земал. Башка пари за обезбедување на жените од фудбалерите...? :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom