Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

bojann1

desmosedici rr
Член од
7 ноември 2007
Мислења
1.234
Поени од реакции
41
Абе на Јутуб и Мазнов е добар, него со оглед дека имам кажано дека ја вратија довербата кај мене за трансфер пазар, имаат зелено светло за било кое име од тој дел на терен.

Е сеа има добри страни, ама има и две лоши, идеме со онаа поблага, лани имал повреда која го оддалечила од терените али во принцип не важи за Injury prone, додека втората е карактерот, не бил во добри односи со тренерот на Валенсија а и од клиповите гледате дека важи за играч со сјебан темперамент.

28ми е, останува да почекаме уште неколку дена за нешто официјално. :toe:
Фернандес важеше за еден од поголемите таленти на Португалскиот фудбал (не како Роналдо) ама имаше лош развој на кариерата.

Лани во Валенсиај ја скрши ногата и играше со скршена нога уште неколку минути мислеле дека не е ништо сериозно. Претходно мислам исто така имаше некоја повреда.

Само не знам што доаѓа во Интер ако сака да игра на Светско. Се знае дека во поголем дел од натпреварите ќе биде замена.

Требаше ние Хамшик да си го купевме дур имавме шанси:tapp::tapp::tapp:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Барем еден навивач на Јуве да дојдеше во фан клубов и да каже едно посрано: "Честито победа" .... изгледа уште се во мал шок :)
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Барем еден навивач на Јуве да дојдеше во фан клубов и да каже едно посрано: "Честито победа" .... изгледа уште се во мал шок :)
мислам дека ви пишав прв али не ми е толку за поразов камо да беше еден
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Благодариме, сепак не биле сите плачковци :)

п.с. ИоСоњо, што се дешава со сајтот?
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.870
Поени од реакции
23.208
Штознам, на youtube сите изгледаат добро :)


Пишуваше дека во Валенсија играл добро, па сега да се јави некој од луѓево кои следат шпанско не е лошо...

Да, ја го имам глеано незнам пред колку време, али играше едно време стандард у Валенсија само темперамент тежок е малиов. И кој дојде до смена на тренерот не заигра више.

Иначе честито победа ја чекав кец и навивав за Интер , а Балотели днска неможете да го критикувате, малку беше мрзелив на моменти но солидно играше посебно у второ се трудеше и да не беа себични толку бековите на Интер можеше комотно хет-трик да постигне.
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
6.520
Благодариме, сепак не биле сите плачковци :)

п.с. ИоСоњо, што се дешава со сајтот?
Што се дешава? кај мене најнормално функционира, да не е до тебе?
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
На крај сме со лимитот, утре ќе ги уплатам парите што ги фатив на Интер за нов пакет и така :pos:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Што се дешава? кај мене најнормално функционира, да не е до тебе?
FC Inter Fans Macedonia

Веб сајт на фановите на Интер од Македонија. Пауза поради одржување на страницата, ве молиме навратете подоцна.
:nenene:
 

MkDon

Valencianista
Член од
22 септември 2008
Мислења
1.580
Поени од реакции
3.007
Мануел Фернандез имаше тешка повреда минатата сезона и истата ја обнови на првиот пријателски натпревар во предсезоната. Поради тоа не играше до јануари сезонава, а откога заздрави не добиваше шанса кај тренерот Емери кај кого приоритет имаат ветераните Албелда, Бараха и Марчена.
Во Интер заминува со желба да игра повеќе и да добие шанса за настап на Светско. :) А и плус е Португалец.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom