Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Не ми е толку жал што изгуби милан,отколку што пандев даде гол...Брао ѕвер е!!! Уна маџиа...:vozbud:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
не бе не се радувам на интер онака ја гледав утакмицата.кога тогаш ќе дојде време да се радуваме како што беше порано


пола играчи се неизвесни така да нема да ме чуди да изгубиме зависи со кој состав ќе истрчаат
Ја глеаше пошо мислеше дека брат ти ке го видиш м ?? :pos:

Болдот...во скоро време нема да се радувате толку многу,треба да славите ако вадите нерешени со екипи од рангот на Бари и Сиена :)

Ииии да Мурињо како што е напизден сеа,ништо чудно да јадете десетка со кромид :pos:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.084
не бе не се радувам на интер онака ја гледав утакмицата.кога тогаш ќе дојде време да се радуваме како што беше порано


пола играчи се неизвесни така да нема да ме чуди да изгубиме зависи со кој состав ќе истрчаат
Демек ако искочите со прв ке тепате:pos2:

а не ве тепавме првата?ај не ме нервирај сеа
Ама нас не ни играа маикон и снајдер памтиш?
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Ја глеаш пошо мислеше дека брат ти ке го видиш м ?? :pos:

Болдот...во скоро време нема да се радувате толку многу,треба да славите ако вадите нерешени со екипи од рангот на Бари и Сиена :)

Ииии да Мурињо како што е напизден сеа,ништо чудно да јадете десетка со кромид :pos:
абе ќе го видам да :pos:
тој мурињо му фали нешто као рипаше на крај :pos:а и да не претерувај сеа десетка не сме втора лига да го ебам ќе извадиме бод :)
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.580
Поени од реакции
2.564
Конечно го пуштиле форумов:vozbud:,вчера показавеме кој е најак во италија и кој ке биде пак шампион на италија:toe:,иначе јас мислам од сеа следните натпревари да играме со 10 играчи барем да биде поинтересно:toe:,до 10 ги убивме е не па со 11 каде ке незанеа кај им е главата:toe:
Стално вака прајш:star:
ж = \
Ајде сега десет пати да ми ја повториш реченицава:

Жаре жвака жужу,жужу жвака Жаре.
Со запиркиве ја средивме работава, ајде сеа уште ова, и џоа боНбонче че бидиш :):back::smir:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.084
абе ќе го видам да :pos:
тој мурињо му фали нешто као рипаше на крај :pos:а и да не претерувај сеа десетка не сме втора лига да го ебам ќе извадиме бод :)
Ако играме со најак состав не ви бега катастрофа,чим коа играше снајдер не изгубивме од барса од никој не се плашам:toe:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
абе ќе го видам да :pos:
тој мурињо му фали нешто као рипаше на крај :pos:а и да не претерувај сеа десетка не сме втора лига да го ебам ќе извадиме бод :)
Е тоа се вика тренер бе,не ко Рокита ваш,многу филмови глеа изгледа :pos:

А што и за Куп се делат бодови бе ??? :pos::pos:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Не ми е јасно како Милан очекува да го победи Интер со пензионери...
Поразот беше неизбежен. Браво за Интер. А Горан Пандев ми ја исполни душата со асистенцијата, прекрасното лобче што заврши во статива и мајсторскиот гол од слободен удар! :)

Се напалив сега, идам да играм PES со Интер! :vozbud:
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Е тоа се вика тренер бе,не ко Рокита ваш,многу филмови глеа изгледа :pos:

А што и за Куп се делат бодови бе ??? :pos::pos:
се збунив де нерешено а роки да се пробал во друга професија може повише ќе успеел
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.771
Вчера ме фати криза кога му досудија пенал на Роналдињо. Не за резултатот. Оти таков сум по природа, мразам кога ми расипуваат просек. Од кога ги тепавме 2-1 во ракомет, имаме ептен чист скор.

1-0 Тим Куп
2-0 Америка
4-0
2-0
----------------
9-0 Тотал

Не дека значат нешто победите на подготовки или на тим-куп, далеку од тоа. Убаво изгледа вака гад демит :) И онда пенал. Се изнервирав разбираш...

Сакав само да кажам дека дечково е :zver: невиден:






И то... :)
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Ах милан милан...после толку пување и фалење на крај си го добиа,но мора да се стави точка на победата и на ред е голема шанса да му се одмаздиме на јуве за поразот.Како што успеав да разберам речиси цел тим им е грипосан и посеизгледа голем број од примавера тимот ке им настапи.Така да најпаметна опција е мур да излезе со комбиниран состав против јувентус и да го реши натпреварот во своја полза,но има време до четврток.Ке видиме како ке се одвиваат настаните :)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.084
Абе дечки цел фан клуб на интер има аватар од пандев:pos2:,за вас незнам али коа го даде паднев голот кај мене беше лудило:vozbud:,иначе неможам да издвојам поединец за интер на дербито сите изиграа феноменално:toe:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Незнам дали пиша некој, ама за тие што немаат видено. Пандев ја доби највисоката оценка од Goal.com:

"Pandev- 9: The Macedonian was unfazed in his first Milanese derby and served Milito with a pinpoint ball over the top for the opening goal. By doubling Inter’s lead with a wonderful free kick, he then handed power back to the Nerazzurri just as they were starting to look troubled."
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
абе знаете дека ги казниле Телма од радиодифузија............
























давале порничи пред 12 саат, и не го ставиле тоа знакчето 18+
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
^^Да Пандев е прогласен за мен оф д меч,секоја чест си одигра мајсторски вчера :):)

Туку комшикиве уште тажат...ах Роналдињо бе барем да го дадеше пеналот :(

А тоа ко*илето мрсно Маикон 100 пати одглуми фаул се да му Е*АМ!!! цел тим ко пи*ди некои се виткаа по терен :tapp:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom