Modern Warfare 2 Multiplayer Guide

FromSunWithLove

dance or die
Член од
1 февруари 2007
Мислења
524
Поени од реакции
13
Сега за сега само играме, се ставаме во Parties и слично. За понатака, кога ке се собереме околу 12 души, ке организираме турнири, дали Team Deathmatch или Free-for-all, дали Ground War(за ова треба 19 души) ке видиме, сега за сега важно да се собереме поише во кланот. До сега следниве кајганаџии се влезени:

Фициани(јас)
Mac))
TonInter
pHiLLiPcHo
марко414
Илијако
ice_cube
се пријавувам и ја ^4[KGN]^4^6DudeNuken^
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
се пријавувам и ја ^4[KGN]^4^6DudeNuken^
^0=[^3KGN^0]=DukeNuken^

Друже, како кај сите, така и кај тебе. Ова пиши го во ник.

EDIT: Не заборавајте да го оставите вашиот Steam акаунт, да можеме да се аднеме, и да се договараме за рунди..
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
ајт и од мене скриншот, се надевам дека моите способности со снајпер ќе бидат добродојдени :)

 

FromSunWithLove

dance or die
Член од
1 февруари 2007
Мислења
524
Поени од реакции
13
^0=[^3KGN^0]=DukeNuken^

Друже, како кај сите, така и кај тебе. Ова пиши го во ник.

EDIT: Не заборавајте да го оставите вашиот Steam акаунт, да можеме да се аднеме, и да се договараме за рунди..
steam account ми е dudenuken123

пс. како се адднувам пријатели на стеам
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
steam account ми е dudenuken123

пс. како се адднувам пријатели на стеам
Неможеш, јас можам, бидејќи ја имам активирано Zero Gear Demo со код.
А Steam бара да имаш активирано/купено игра за да можеш да аднуваш пријатели.

До сега следниве кајганаџии се влезени:

Фициани(јас)
Mac))
TonInter
pHiLLiPcHo
марко414
Илијако
ice_cube
Update:

+

*phoenix*
Mak. Tigar
FromSunWithLove
genius2
__________________

Искочи Steam update-от. Сега за сега не го update-увајте, можеби го поправиле тоа со Zero Gear Demo-то, па да неможеме веќе да играме. Ако некој веќе го update-увал, нека каже, дали пак е се во ред со играњето, или не.
 

T81

The Chosen One
Член од
15 ноември 2009
Мислења
229
Поени од реакции
6
еве еден скрин и од мене, снајпер плеј. инаку сакав да ве прашам како да ве најдам на MW2 затоа што се играм со некој румунци, бугари, срби...
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
еве еден скрин и од мене, снајпер плеј. инаку сакав да ве прашам како да ве најдам на MW2 затоа што се играм со некој румунци, бугари, срби...
Го update-уваше ли Steam-от? Сабајлево кога станав, видов ми искочи прозорче за update-ување, ама не го update-ував. Ти што напраи?

EDIT: Слободно update-увајте си го Steam-от. Јас сега го update-ував, и играта си работи одлично, како и порано.

BTW, T81, ако сакаш да влезеш во кгн кланот, остави стеам јузернејм и впиши го ова во стеам сеттингс кај ник:

^0=[^3KGN^0]=T81
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
843
Поени од реакции
444
Ставете и мене во кланот моментално сум 30 левел.
erel96 ми е стим а ник ^0=[^3KGN^0]=LeetZ. И ако може нека направи некој група на стим подобро да се организираме.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
дечки дај стајте некој јак никнејм..Мислам не да ми смета него со бројки некако е детски според мене али нема врска :) важно да го напраиме кланот да биде со 10+ луѓе и постувајте скорови и триста ствари тука.Поздрав
p.s-Фициани кој лвл си?:smir:ја сум 53:tv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom