Обложување на нет

Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
ај некој ако знае да ми каже каде дават најголем бонус по депозит?
благодарам
на bet at home пред некое време кога се кладев јас имаше 50% сега незнам каде е највеќе
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Дечки колку време треба да се чека на bet365 за да го верифицираат профилот? 2 пати им пуштив слики од лична карта, 10 пати на чет им пишав и сеуште не е верифициран.
 

BONDEK

ТHE DEVIL
Член од
18 април 2006
Мислења
751
Поени од реакции
30
Дечки колку време треба да се чека на bet365 за да го верифицираат профилот? 2 пати им пуштив слики од лична карта, 10 пати на чет им пишав и сеуште не е верифициран.
ја за 2-3 дена го верифицирав :D
 
Член од
1 февруари 2010
Мислења
23
Поени од реакции
2
Дечки колку време треба да се чека на bet365 за да го верифицираат профилот? 2 пати им пуштив слики од лична карта, 10 пати на чет им пишав и сеуште не е верифициран.
пиши им на чет да ти се јават и ке те прашуваат се податоци ке потврдиш и за неколку саати ке те активираат така и на мене ми правеа
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Да прашам за искуства со Виса Електрон од УниБанка за исплати уплати, прават некои проблеми? Знам дека не прават за од Тутунска, но тие веќе не ваделе висаелектрон.

Плус да не знае некој некоја да не има на некоа страна бонус за облжување без да направиш депозит? Онака да си прашам јас.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Да прашам за искуства со Виса Електрон од УниБанка за исплати уплати, прават некои проблеми? Знам дека не прават за од Тутунска, но тие веќе не ваделе висаелектрон.

Плус да не знае некој некоја да не има на некоа страна бонус за облжување без да направиш депозит? Онака да си прашам јас.
Немат проблем за унибанка, ја иам виза од таму и се обложувам на бет365, а бонус без депозит курац. :)


Ја го верифицирав профилот две писма ми дојдоа од америка, и им пратив фотокопија од лична карта.
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Член од
8 јануари 2009
Мислења
53
Поени од реакции
0
момци гледам од поодамна не сте пишале ама да си ја пробам среќата може ке видите наскоро :D сакам да прашам дали зимаат банкиве провизија од тоа што ке стигне на картица или??? прашањево посебно важи за вас корисници на тутунска банка...исто да прашам дали па кладилнициве зимаат провизија ако повлечеш пари на картица?? фала унапред
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
822
Поени од реакции
19
момци гледам од поодамна не сте пишале ама да си ја пробам среќата може ке видите наскоро :D сакам да прашам дали зимаат банкиве провизија од тоа што ке стигне на картица или??? прашањево посебно важи за вас корисници на тутунска банка...исто да прашам дали па кладилнициве зимаат провизија ако повлечеш пари на картица?? фала унапред
Тутунска не зима провизија, барем не сум осетил :) јас се кладам преку тутунска. Не сум сигурен дали кладилниците зимаат провизија, мислам не, ако некој зима тоа е минимално.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Не е баш за овде прашањево, ама би требало да знаете. :)

Дали може да префрлам пари на друг акаунт од 24hpoker? Значит зедов нешо ситно на покерот од 24h и сакам да му префрлам на другарче некое евро. И ако може, како?
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Луѓе, планирам да отворам акаунд на некоја страна.. Јас фала богу не можам пошо сум малолетен но не мора на мое име, профилот ќе биде на име од мој близок.. Е сеа кажете која е процедурата, каква сметка на банка треба да отворам, која страна ми ја препорачувате и слично...
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Луѓе, планирам да отворам акаунд на некоја страна.. Јас фала богу не можам пошо сум малолетен но не мора на мое име, профилот ќе биде на име од мој близок.. Е сеа кажете која е процедурата, каква сметка на банка треба да отворам, која страна ми ја препорачувате и слично...
Прочитај на првите 5-6 страни, таму се е објаснато.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Луѓе, планирам да отворам акаунд на некоја страна.. Јас фала богу не можам пошо сум малолетен но не мора на мое име, профилот ќе биде на име од мој близок.. Е сеа кажете која е процедурата, каква сметка на банка треба да отворам, која страна ми ја препорачувате и слично...
Од Охрид си така? :) Во Џокер кладилницата имаш картички за покер, касино и спортска* (5e, 10e и 20e). Ко ќе сакаш да ги подигниш, едноставно само одиш повторно кладилница и му ја носиш картичката и тие ти исплаќет. Толку, ни банки, ни возраст, ни ништо. :)



*Е сега зафркнато е тоа шо е на италијански јазик и може да играш само фудбал и кошарка. А да, напоменам дека незнам дали ги даваат сите лиги, (знам дека италијанците ги даваат и до тие лигите C2/B), т.е. под сите лиги мислам тие втора лига шо се.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Од Охрид си така? :) Во Џокер кладилницата имаш картички за покер, касино и спортска* (5e, 10e и 20e). Ко ќе сакаш да ги подигниш, едноставно само одиш повторно кладилница и му ја носиш картичката и тие ти исплаќет. Толку, ни банки, ни возраст, ни ништо. :)



*Е сега зафркнато е тоа шо е на италијански јазик и може да играш само фудбал и кошарка. А да, напоменам дека незнам дали ги даваат сите лиги, (знам дека италијанците ги даваат и до тие лигите C2/B), т.е. под сите лиги мислам тие втора лига шо се.
Од Охрид сум да.
Само не те разбрав добро, земам картица од 10е за спорска на пример, и како се кладам? На која страна треба да се регистрирам и сл?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom