Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
луѓееее прочитајте faq ќе има и понатаму награди само ќе бидат 4 пати повисоки цените, а ќе има околу 15 начини на заработка на поените и + ќе има со пари да се купуваат некои работи пр оригинални песни и сл...
 
Член од
23 јуни 2007
Мислења
246
Поени од реакции
3
Не вели дека ќе има 15 начини за заработка туку вика дека ќе имало многу начини за заработка. А еден од начините 100% кога ќе купуваш нешто од амазон дел од парите се трансформираат во птз.
 

krume1995

Гејмер
Член од
2 декември 2008
Мислења
308
Поени од реакции
13
Лее. Таман собрав за псп 3000 го тргнаа
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
403
Поени од реакции
7
ќе биде сигурно како многу други сајтови. ќе има еден куп понуди, без плаќање со плаќање, а за комплетирање на понудите поени ќе добиваат. пример ако се зачлениш на некој сајт преку нив и бидиш активен пример недела дена добиваш поени. или ако купиш нешто преку нивен линк од амазон на пример исто поени добиваш. може и анкети некои за поени ќе има. такви работи. после со тие поени награди може да си земиш. ова на старт им беше луѓе да привлечат, а сега е време и они да заработат нешто.
ќе биде супер доколку има и доволно понуди и за Македонија, па да може да земите и вие нешто.
 
Член од
23 јуни 2007
Мислења
246
Поени од реакции
3
LOCKERZ Sunday update: Sorry for delay. 1) No Z-list redemption today but that mean's there's only 8 possible days for us to pick. 2) Amnesty emails were overwhelming and it's taking a LONG time to go through them. 3) We'll be sending out rules and prize list for Z-list redemption tomorrow.
Превод:
Неделен апдејт: Извинете за каснењето. 1) Денес нема да е продажбата за з-листерите, тоа значи дека има уште 8 можни дена да се одберат. 2) Имаше многу е-маили со оправдувања и одзема многу време да се помини низ нив. 3) Ќе ја објавиме листата за правилата и наградите за з-листерите утре. :drk::kesa:
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.051
Поени од реакции
1.307
Најверојатно утре ќе биде за З листер.
 

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
нема да биде утре, утре само ќе објават листа на работи кои ќе можат да се порачат, а рестокот според мене ќе биде во вторник...
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.629
Поени од реакции
52.499
Да, сигурно задутре ќе биде штом утре ја објавуваат листата.
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.051
Поени од реакции
1.307
Само се надевам дека нема да биде паѓање на страната како прошлиот пат,поради тоа само скин за ајфон порачав.Овој пат се надевам на подобро и секако дека ќе фатам нешто:nenene:
 
Член од
23 јуни 2007
Мислења
246
Поени од реакции
3
Немора да значи дека задутре ќе е. Не се зна се додека не биде.

Што мислите вие да земите? Јас ако не фатам нинтендото wii мислам оние shullcandy skullcrusher слушалките да ги земам, или ако не ги фатам нив ќе си чувам за понатаму.
 
Член од
28 април 2007
Мислења
478
Поени од реакции
15
Јас мислам да земеш сега што можеш, пошо којзнае како ќе биде од 30ти натака, ама тоа си е мое мислење нели? :) Иначе знае ли некој колку Shipping Points до Македонија ќе ми земат за Beatles Rockband? Или општо на некој што му земале поени за достава може да ми каже колку? Тој што го зема усб-то ај нека пише колку земале.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Јас мислам да земеш сега што можеш, пошо којзнае како ќе биде од 30ти натака, ама тоа си е мое мислење нели? :) Иначе знае ли некој колку Shipping Points до Македонија ќе ми земат за Beatles Rockband? Или општо на некој што му земале поени за достава може да ми каже колку? Тој што го зема усб-то ај нека пише колку земале.
Не зимаат шипинг поинтс веќе...


А да...утре ќе е...ресток.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom