Норвешка-Македонија

Член од
2 јули 2007
Мислења
236
Поени од реакции
172
Нека се засрамат нашиве играчи. Само видете колку наши навивачи дошле да ги бодрат, само они се слушаат!! Се прашувам за кого дошле, за играчи кои што дошле со к*рот во раце да играат??? Ма нека изгубат и 6-0 ...

После натпреварот нека си даде оставка Мирсад Јонуз и пола првотимци од тука, никогаш да не заиграат повеќе, подобро нека стават некои од улица да играат, ќе губат 10-0 , ама барем ќе знаеш дека ќе се трудат....
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Зарем се надевавте на нерешено или победа на овој натпревар?:pos2:
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.797
Поени од реакции
6.784
Море море дрва неделкани :nenene:. Ваква неорганизираност и неспособност нема никаде еј!!! Па еден Фарски Острови ја тепа денеска Литванија. А ако се сеќавате пред неколку кола во овие квалификации Луксембург ја тепа Швајцарија НА ГОСТИ!!! 2-1.Кога ќе играме како овие тогаш можеби, ама МОЖЕБИ ќе биде нешто од нас.Одам да си гледам човечки фудбал меѓу две од моите три омилени репрезентации.Погодувате....Англија-Хрватска :helou:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
Нека се засрамат нашиве играчи. Само видете колку наши навивачи дошле да ги бодрат, само они се слушаат!! Се прашувам за кого дошле, за играчи кои што дошле со к*рот во раце да играат??? Ма нека изгубат и 6-0 ...

После натпреварот нека си даде оставка Мирсад Јонуз и пола првотимци од тука, никогаш да не заиграат повеќе, подобро нека стават некои од улица да играат, ќе губат 10-0 , ама барем ќе знаеш дека ќе се трудат....

Treba na site da im se dade ostavka ...taka li se branat boite ...taka li se igre za reprezentacijata ...neka se zasramat ne zasluzuvat da go nosat dreso
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
lelele kolku sme katastrofa :) haha ! :) nasive odvaj odat neznam koj gi stai da igraat stvarno ... 0-0 doma a na gosti 5-0 !! :pos2:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
zar ima navivaci koi sto si go gubat vremeto kako ja gledaat makedonija
jas odamna se otkazav od gledanje na mak reprezentacija
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Нека си ебат мајката у пичка сите до еден!Толку ме изнервираа што не знам.Прво го става Седлоски десно а го има Лазаревски за кој кур го чува за кој?!?!?!?!?!?!:pusk::pusk::tapp:Кој кур излегле да играат ако не им се игра,нека рече не ми се игра и крај има некој што сака да игра и ќе пружи 100%!!!!!!!!!

Разбирам пораз и се и слаб ден.Ама на цел тим да не им е денот не е могуче,излегле без желба без борба!!!!!!! МРШ!:nerv:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Не е темата инаку што гол даде Салихович:vozbud::drk:Ајде напред Босна.
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
на норвежаните им праиме финта ....
не играат 1 полувреме .. сега 2ро ќе ги заебеме :) :smir:
 

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
937
aj golmano ni e zakon odbranata odlicna i koga ke gi sobereme dvete zaedno dobivame minus dva... imame sreka sto ne e i poveke pozzz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom