Норвешка-Македонија

Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.563
Поени од реакции
22.322
Мора да одиме на победа..Верувам дека Холандија ќе ги победи на Шкотите па ние мораме со сите сили да атакуваме ...
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.913
Кој знае дека ќе заврши Два у Кец да си се пријави одма. Ако брмчите по натпревар дека сте знаеле дека е местена, ќе добиете црвенки :pos2:.
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.869
Поени од реакции
1.251
Се надевам дека ќе имаме повеќе среќа од кошаркариве и дека ако не ништо ќе си го обелиме образот со победа, па шо биде биде.Само срце на терен и ништо друго не е потребно.

:oeoeoe:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Кој знае дека ќе заврши Два у Кец да си се пријави одма. Ако брмчите по натпревар дека сте знаеле дека е местена, ќе добиете црвенки :pos2:.
Абе за два у кец треба да дадеш гол на гости, а тоа е mission impossible:pos:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.913
Ако ја да си кажам зошто има 5-6 души што сега ќутат а кога ќе се сврти резултатот така изглегуваат ко печурки по дожд: Знаевме ние, местена беше :pos2:

Ај да ве видам сега дали знаете? Црц!
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Еве кој сака да се обложи со мене дека ке победиме, бидејки сме проклета земја, не може да победиме кога треба...... а кога треба да заебеме некој ке победиме.....
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Slabo interes za utakmicava, gledam kosarka kako pointeresna e u momentov.
Па бидејки во кошарка сме на европско првенство........ а во фудбал никогаш не сме биле........

И бидејки е НАТПРЕВАР а не утакмица........ драги мој делију, који употребаваш србизме
 

Kajgana Shop

На врв Bottom