Супер коли низ Македонија

L

Lu

Гостин
Пред некој ден видов иста кола како на Nikolaben2 @ YT што му е во потпис ставена



Колата беше иста како оваа што е вишња боја со бело во средина (не ја знам марката) , само оваа што ја видов јас беше плава боја и исто имаше бело во средина.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
256
Поени од реакции
19
Пред некој ден видов иста кола како на Nikolaben2 @ YT што му е во потпис ставена



Колата беше иста како оваа што е вишња боја со бело во средина (не ја знам марката) , само оваа што ја видов јас беше плава боја и исто имаше бело во средина.
Ford Mustang ;)
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Имаме нова кола во МК , Honda NSX црвена боја со 4 ауспуси и морам да кажам дека колата корне :) .. Исто така и црвеното ферари Ф430 со црни таблици има стаено сиви scuderia бандажи и 430 спорт ауспуси
 
С

Спенсер

Гостин
Имаме нова кола во МК , Honda NSX црвена боја со 4 ауспуси и морам да кажам дека колата корне :) .. Исто така и црвеното ферари Ф430 со црни таблици има стаено сиви scuderia бандажи и 430 спорт ауспуси


Какво и чиво е ова??? :)

п.с. копирајтед- карамба :)
 
П

Пепси_

Гостин
Николабен човече кај ги наоѓаш овие страшни коли свака ти част ти завидувам :) :)
Сум немал шанса до сеа да видам од близу некои вакви коли а ептен сум заљубен (да ми дадат да бирам помеѓу женска и ваква кола фиксно колата ја земам :) )
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Николабен човече кај ги наоѓаш овие страшни коли свака ти част ти завидувам :) :)
Сум немал шанса до сеа да видам од близу некои вакви коли а ептен сум заљубен (да ми дадат да бирам помеѓу женска и ваква кола фиксно колата ја земам :) )
Па фала богу ... со ваква кола можеш 100 женски да имаш .. :D
 
Член од
27 април 2007
Мислења
53
Поени од реакции
0
abe ne me lazat ocite ubavo go vidov parkirano bese vo eden dvor (neznam kako stignalo tamu) :toe:

--- надополнето ---

sega pobarav na google se prodaval na ebay za nekoj 80 000 nez kolku e tocno a go imam gledano i na filmovi
Лексусов колку што имам читано е напраен за некој филм на Стивен Спилберг и само 3 ги има во цел свет од кои еден е продаден.Грешка си изглеа :toe:
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247


Вчера на Партизанска
 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
55
Поени од реакции
9
Лексусов колку што имам читано е напраен за некој филм на Стивен Спилберг и само 3 ги има во цел свет од кои еден е продаден.Грешка си изглеа :toe:
abe zasto nisto ne e nevozmozno ako ima nekoj pari moze da si kupi ako e koncept a deka go vidov siguren sum bese parkirano kaj koljo u madzari pred 3-4godini

--- надополнето ---

mislam imase belgradski tablici ne sum siguren i toa me buni ako e koncept kako bi go registriral

--- надополнето ---



Вчера на Партизанска
ima dve vakvi vo sk crveno i edno crno ludnica se
 

M1K1 007

не у еу
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.796
Поени од реакции
571
митебуши

одлични се
 

Kajgana Shop

На врв Bottom