Супер коли низ Македонија

Член од
21 април 2009
Мислења
106
Поени од реакции
1
на мите газдата на БРИЛИЈАНТ како и таа панамерата плава со штипски таблици
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Оваа канта врска нема со Мустанг.
Тоа е искасапен Форд Таунус, што само навидум личи на Мустанг, а и тоа е лошо швајцувано.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Оваа канта врска нема со Мустанг.
Тоа е искасапен Форд Таунус, што само навидум личи на Мустанг, а и тоа е лошо швајцувано.
Сакаш да се обложиме дека јас и ти да застаниме (ако мораме) ќе го сработиме подобро :vozbud:

Уствари, јас ако се прашувам, никогаш не би правел Мустанг од Таунус, Ферари од Шкода или нешто слично...
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Да не е овој? :)

Оваа канта врска нема со Мустанг.
Тоа е искасапен Форд Таунус, што само навидум личи на Мустанг, а и тоа е лошо швајцувано.
Сакаш да се обложиме дека јас и ти да застаниме (ако мораме) ќе го сработиме подобро :vozbud:

Уствари, јас ако се прашувам, никогаш не би правел Мустанг од Таунус, Ферари од Шкода или нешто слично...
И во Скопјево има вакво слично чудо, црвена Opel Calibra типот си ја направил да личи на некое коцкасто ферари, често ја паркира кај Љубов (карши соборна, таму кај што се врти чопер во излог).

Ќе ја начекам, ќе ја сликам да видите (или нека ја слика некој на поминување :) )
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
И во Скопјево има вакво слично чудо, црвена Opel Calibra типот си ја направил да личи на некое коцкасто ферари, често ја паркира кај Љубов (карши соборна, таму кај што се врти чопер во излог).

Ќе ја начекам, ќе ја сликам да видите (или нека ја слика некој на поминување :) )
Јас ја знам која е.... имам видено слики од неа,
 

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
Уф, си реков уништиле Мустанг.
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
И во Скопјево има вакво слично чудо, црвена Opel Calibra типот си ја направил да личи на некое коцкасто ферари, често ја паркира кај Љубов (карши соборна, таму кај што се врти чопер во излог).

Ќе ја начекам, ќе ја сликам да видите (или нека ја слика некој на поминување :) )
Да бе, баш вчера го видов тоа, па на ништо не личи.
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885

eve kompilacija od surcepars in Macedonia..(sekoja vtora kola na videoto e od makedonija)
Интересно вака така доста јаки коли имаме ...

п.с. претпоставувам сам си го праел видеово ... има некои коли ти се повторуваат ... и друга работа незнам колку е добро да стојат табличките на коливе ама тоа е друг муабет
 

abeOstaviSe

Apathic
Член од
19 февруари 2009
Мислења
40
Поени од реакции
0
Mercedes CL 63 AMG Pred dva-tri dena na parkingot kaj Leptokarija Karpos III. So bugarski tabli bese i mnogu se brzav i zatoa izvadiv samo edna slika so los kvalitet:kesa:. Daj kazete kako da ja vmetnam ovde zasto sum noob :jaj: na forumov.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom