Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
V

Viktoranius

Гостин
Не го одмараше со Осасуна го одмара сеа, ми нема смисла, али знае Пеп што прави. Иначе ми смрзна јајцето по тие двата обиди.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.537
Поени од реакции
14.266
Денеска за првпат не верувам во тоа шо го праи Пеп. Толку утакмици имаше пред оваа за да го одмара Меси, он најде баш сега против најдобриот домаќин во лигата:kesa:
:smir:

Фуриозен старт на натпреварот, ќе биде тешко, и ќе треба да се намачите за да стигнете до победата.
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Уфффф на зулу сецка а у дневнатаима гости не можам да гледам утакмицаа...нервирам сее
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Добро е ние ја имаме иницијативата!
 
V

Viktoranius

Гостин
Играме вонземјански ама завршницата ни фали. Ни треба Меси за да отвара повеќе простор.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
:smir:

Фуриозен старт на натпреварот, ќе биде тешко, и ќе треба да се намачите за да стигнете до победата.
:pos2::pos2:Намерно го пишав знаев дека одма ќе рипнете:)

Инаку после стартов, преземаа иницијатива нашите фали уште гол да се даде.
П.С. Подобро би било да не ги фаќа Инзаги - синдром и да не спијат во офсајд.
П.П.С. Од одбранава денеска страв ме фаќа:nesvest:
 
B

boki10messi

Гостин
Аууу. Си вршиме самоубиство... Не за друго, дресовите. Подобро да бевме со тие розевите :pos2::pos2: Овие жутите, оваа сезона лом не направија:tv:
 
Член од
10 мај 2008
Мислења
60
Поени од реакции
1
Ништо не му е, ја стварно си помислив :)
 

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
78
хмммм,мора подобро во второто полувреме,мора да се стигне до 3те бода иначе ќе ги направиме задридовски шампиони годинава....се надевам второто полувреме ќе се почне со подобра игра!
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
tesko tesko
ami i pregolema srekja imavme so dvete stativi,ama i valdes dobra odbrana napravi
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Играме добро,имавме неколку шанси,ама фали реализација.. Ибра полека се враќа во форма,имаше 2 добри шанси но нема гол,сеа да влезе Меси во второ полувреме и сигурен сум дека ке постигнеме гол.
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Мора да се внесе Меси а да излезе Педро, некако не ми делува добро за разлика од Џефрен.
 
V

Viktoranius

Гостин
Џефрен аут - Меси ин
Кеита аут - Чави ин

Ова го очекувам од Пеп. Се надевам дека Чави е спремен.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom