Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Незнам колку точно голови има постигнато Руни сезонава... можеби некој фан на Манчестер би можел да ни каже :)
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
ne sum siguren no runi samo vo anglija ima postignato 25 gola,a se vkupno neznam kolku ima

P.S.samo znam deka messi ke gi pomine lanskite 38 gola
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
32 има :smir:
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Значи ќе има трка до крајот на сезоната помеѓу нив двајцата :smir:
 
Член од
31 август 2008
Мислења
1.853
Поени од реакции
815
Па со оглед дека ла лига е неколку кола поназад од премиер лига мислам дека нема да има некоја трка.
 

Unknown!

Непознат!
Член од
5 август 2009
Мислења
81
Поени од реакции
1
Еј добар е блогот :)
Мило ми е што и на македонски ќе има сајт/блог за барса, само напред :)
Исто и на мене..ќе беше убаво да се најдеше и некој кој ке помогне во тоа..да можеме да го одржуваме поише и поубаво..
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Човекот да не е роден во Каталонија?????!!!!!!!!

Dani Alves “It’s very difficult to not think about the Bernabeu but we have to keep our feet on the ground. Every time we win we are one game closer and we hope to play in that final. When we play with this attitude it’s difficult for other teams to hold on. I’m very satisfied with the way we are playing.”
“It’s an enormous pleasure to watch Leo play. He is our reference.
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
276
Поени од реакции
14
Исто и на мене..ќе беше убаво да се најдеше и некој кој ке помогне во тоа..да можеме да го одржуваме поише и поубаво..

Мило ми е шо постои ваков блог ама јас лично не читам ништо освен ТоталБарса. Не верувам дека постои страна/блог по квалитет блиску до таа страна. Има и луѓе кои не знат многу англиски па македоснки блог би им се нашол. Се надевам дека ке терате.
 
Член од
18 март 2010
Мислења
375
Поени од реакции
11




jas bi sakal so ovie da igrame malce i nie da im go dajme(pak) Man Utd we miss u :)
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Ко прво да ја честитам победата..па ајде сеа да видиме WHO`s NEXT! :D за газење..на последните 2 натпревари се гледа дека сите се враќат у старата форма лани што беа..е тек сеа ни нема престан...
И како што рекоф пред некое време да отвориме некој блог или веб за фановите на барса..ја го отворив па дали има некој кој ке сака да помогне во тоа..? Линк до блогот..
Шортот од четвртиналет од Лигата на шампионите ќе се влече утре, а ривалите се делени на две вази:
Вазо 1
Манчестер Јунајтед
Лион
Арсенал
Баерн Минхен
Вазо 2
Барселона
Интер
Цска Москва
Бордо
Правила:
1.Не е дозволено да се повлечат две екипи од иста земја
2.Екипата во ваза еден влече една екипа во ваза два.








Кој те лажел за ова?
И ептен печатни грешки имаш...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom