Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Тоа на Бускетс вчера било само мала-минимална повреда. Еве ја неговата изјава после натпреварот:

“It was just a scare. I hope all the tests went well but I believe there will not be any problem. Because of a miss-step, I got a bit of a muscle cramp. I don’t think it is anything significant, and hopefully I can be play on Sunday in Zaragoza.”


 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Убаво пишуваше на рејтинзите на тоталбарса, требаше тој да биде Man of the match ако Меси не беше на теренот :tv:
 
Член од
30 декември 2009
Мислења
92
Поени од реакции
3
Газење вчера морееееееее
Се враќа тимот во ланската форма :vozbud::vozbud::vozbud:
Меси д бест
:helou::helou::helou: :helou::helou::helou:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
И двете каталонски весници со ист наслов...

"SI SI SI,NOS VAMOS A MADRID"

Вака вчера се славеше на Камп Ноу!
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Ко прво да ја честитам победата..па ајде сеа да видиме WHO`s NEXT! :D за газење..на последните 2 натпревари се гледа дека сите се враќат у старата форма лани што беа..е тек сеа ни нема престан...
И како што рекоф пред некое време да отвориме некој блог или веб за фановите на барса..ја го отворив па дали има некој кој ке сака да помогне во тоа..? Линк до блогот..
Еј добар е блогот :)
Мило ми е што и на македонски ќе има сајт/блог за барса, само напред :)
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Нормално дека треба да се подобрат иаме среќа што го иаме Педро иначе сме ја наебале.
Меssidona THE HERO :D
 
Член од
31 август 2008
Мислења
1.853
Поени од реакции
815
Од технички причини :) малце каснам со честитката ама ајде и од мене нека ни е честито 1/4 финале и во Мај да парадираат момците победнички во Мадрид.
 
Член од
18 март 2010
Мислења
375
Поени од реакции
11
Zdravo

Zdravo na site nov sum mislam nov user :) posle nekolku vreme isfrlen od forumov nema veze ke se obidam da postiram nekoi sliki od mojata poseta vo Barcelona i se razbira Camp Nou, Muzejot i te.. Inace vo Barcelona stignav istiot den koga bese prezentaciata na Ibra ama go propustiz so 6 casa zadocnuvanje mnogu krivo mi bese :)















 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Zdravo na site nov sum mislam nov user :) posle nekolku vreme isfrlen od forumov nema veze ke se obidam da postiram nekoi sliki od mojata poseta vo Barcelona i se razbira Camp Nou, Muzejot i te.. Inace vo Barcelona stignav istiot den koba bese prezentaciata na Ibra ama go propustiz so 6 casa zadocnuvanje mnogu krivo mi bese :)
Добредојде се надевам ќе си активен и сакам да ги видам сликите кај што си бил.















 
Член од
18 март 2010
Мислења
375
Поени од реакции
11
Zdravo na site nov sum mislam nov user :) posle nekolku vreme isfrlen od forumov nema veze ke se obidam da postiram nekoi sliki od mojata poseta vo Barcelona i se razbira Camp Nou, Muzejot i te.. Inace vo Barcelona stignav istiot den koba bese prezentaciata na Ibra ama go propustiz so 6 casa zadocnuvanje mnogu krivo mi bese :)
Добредојде се надевам ќе си активен и сакам да ги видам сликите кај што си бил.















fala ne znam so e o slikite ne se prikazuvaat... se potrudiv so imageshack ama izgleda neso ne odi...
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Zdravo na site nov sum mislam nov user :) posle nekolku vreme isfrlen od forumov nema veze ke se obidam da postiram nekoi sliki od mojata poseta vo Barcelona i se razbira Camp Nou, Muzejot i te.. Inace vo Barcelona stignav istiot den koga bese prezentaciata na Ibra ama go propustiz so 6 casa zadocnuvanje mnogu krivo mi bese :)















Добредојде...
и јас ништо не гледам од сликите :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom