Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 октомври 2008
Мислења
276
Поени од реакции
14
The bottom line is... Лапорта направи добри работи за клубот, но некогаш правеше и многу глупости. Не ми сметало неговото однесување се до освојувањето на тројната круна... тогаш некако летна во облаци.
Никој не е совршен. Ама ајде кажи ми еден претседател кој има направено повеќе за својот клуб а притоа не е во долгови од пола милијарда. Англиските клубови не се важат :vozbud:.


Факт е дека победувањето не е вечно. За постот од две години без титула не може да е Лапорта крив исто како шо не е само он заслужен за успесите на Барса.
 

$KOSTA$

Каталонец !!!
Член од
18 април 2007
Мислења
220
Поени од реакции
4
Знае некој со каков состав ќе излезе Пеп вечерва ??
 

$KOSTA$

Каталонец !!!
Член од
18 април 2007
Мислења
220
Поени од реакции
4
Рано е уште, за 20-30 минути најверојатно ќе го дознаеме составот:smir:
Аха ОК :smir:, би сакал Туре да го видам во првите 11 и да докаже дека не му е местото на клупата. :helou:
 
P

pepito*

Гостин
De esta manera, el once inicial será el formado por Valdés, Alves, Márquez, Chygrynskiy, Maxwell; Touré, Xavi, Keita; Pedro, Bojan y Henry.
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
И јас го очекувам Туре, колку да покаже кој е кој....
 
P

pepito*

Гостин
Инаку, се израдував кога го видов Бојан како прв напаѓач
Многу сакам Анри да постигне гол за да му се врати самодовербата и да не биде во криза повеќе
 

pumaval

Дрвен Адвокат
Член од
5 септември 2008
Мислења
1.480
Поени од реакции
598
Инаку, се израдував кога го видов Бојан како прв напаѓач
Многу сакам Анри да постигне гол за да му се врати самодовербата и да не биде во криза повеќе
со тебе сум :img:

Xerez C.D. - FC Barcelona na koja programa kje ja davaat utakmicata...gleam ja nema na alfa..na euros. 1 ili 2?
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
280
Поени од реакции
5
На резултати.цом тимот е: Валдез,Алвеш,Чингрински,Пујол,Абидал,Туре,Иниеста,Чави,Кеита,Меси и Анри.
Замени:Бојан.Ибра.Џефрен,Маркез,Максвел,Педро и Пинто
 

pumaval

Дрвен Адвокат
Член од
5 септември 2008
Мислења
1.480
Поени од реакции
598
НА КОЈА ПРОГРАМА ЌЕ ГО СЛЕДИМЕ НАТПРЕВАРОТ МОРЕ ЕЈЈ!!!!! нема ма алфа
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom