Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.382
Поени од реакции
248
ај да видиме дали ке освоите па ке збориме,ние барем не губиме од рубин казан
е да не губите од Рубин казан и за малце ама мн малце ќе не тепавте на камп ноу :pos2::pos2::pos2: на фамозниот Џузепе меаца не мрднавте од ваша половина бе алооооооооооооо :helou:
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
ајде нека му е честито наградата на Меси,си ја заслужи:smir:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
gledam kire se vratil
nedela vreme mu trebase za da se pomire deka barsa go ponizi inter bez messi i ibra:pos2:
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Секоја чест за прикажаните игри на Лео, сосема заслужено. :cuc:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.649
Поени од реакции
5.961
:) od toa treba poveke da se sramite vie odosto nie,edna ruska ekipa da ne pobedi,a Inter da se pokaka:tv:
:vozbud::vozbud:јас нема потреба да се срамам од рубин,вас ве победи не нас,и не значи дека ако сте не тепале 1 утакмица ке освоите пак лш,мозе ние нема да ве исфрлиме мозе некој како на пример челзи зш знаат како против вас,а нас многу полесно ке ни биде против челзи него против вас.
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.382
Поени од реакции
248
:vozbud::vozbud:јас нема потреба да се срамам од рубин,вас ве победи не нас,и не значи дека ако сте не тепале 1 утакмица ке освоите пак лш,мозе ние нема да ве исфрлиме мозе некој како на пример челзи зш знаат како против вас,а нас многу полесно ке ни биде против челзи него против вас.
а уствари никој не спомна во муабетов дека ќе освоиме ние пак туку дека тотално ве надигравме вас!
 
B

Beck's

Гостин
i nas protiv vas,i nas protiv tieeee site po red isto ke gi snajde.Lani imavme moznost i bunkeri pa i avtobusi da pratime pravo u avtobuska kaj sto im e mestoto,zs nekoi vozaci ko Mour na primer ednostavno zele C tip na vozacka po koj znae kakvi vrski,stom se parkiraat srede stadion:tapp:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.649
Поени од реакции
5.961
bb[noone];3130175 напиша:
а уствари никој не спомна во муабетов дека ќе освоиме ние пак туку дека тотално ве надигравме вас!
Абе ние ако освиоме многу ке ми биде гајле за еден пораз од барса,само да ти казам дека ништо не се знае понтаму и дека во јануари ке купиме играчи во средина бидејки се виде дека таму не надигравте,ја си знам дека цезар немаше мн работа на голот и дека само си ја подавате топката и крузите.Тоа се повтори и со реал шанси немавте за гол само ја имате топката во нозе и една контра и гол,како на пример ронадло ама имавте срека што валдез ве спаси.
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.382
Поени од реакции
248
Абе ние ако освиоме многу ке ми биде гајле за еден пораз од барса,само да ти казам дека ништо не се знае понтаму и дека во јануари ке купиме играчи во средина бидејки се виде дека таму не надигравте,ја си знам дека цезар немаше мн работа на голот и дека само си ја подавате топката и крузите.Тоа се повтори и со реал шанси немавте за гол само ја имате топката во нозе и една контра и гол,како на пример ронадло ама имавте срека што валдез ве спаси.
Многу јасно дека ти си знаеш дека немаше многу работа Цезар и он е среќен што само 2 пати ја извади топката од неговата мрежа , а да и за реал да те надополнам,ко прво не беше контра,ко 2ро ние имавме повеќе шанси од нив а исто и повеќе шутеви кон гол така да..море што објаснувам јас ве тепавме вас ? ВЕ ТЕПАВМЕ! сеа надевајте се дека нема да се паднете пак со нас :wink:
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
bb[noone];3130222 напиша:
Многу јасно дека ти си знаеш дека немаше многу работа Цезар и он е среќен што само 2 пати ја извади топката од неговата мрежа , а да и за реал да те надополнам,ко прво не беше контра,ко 2ро ние имавме повеќе шанси од нив а исто и повеќе шутеви кон гол така да..море што објаснувам јас ве тепавме вас ? ВЕ ТЕПАВМЕ! сеа надевајте се дека нема да се паднете пак со нас :wink:
тешко да се паднат со нас,како прво треба да поминат група,а во 1/8 финале не можат да се паднат со нас,а они ке испаднат уште во 1/8 финале,така да не можат да се паднат со нас,иако ништо не се знае
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.649
Поени од реакции
5.961
тешко да се паднат со нас,како прво треба да поминат група,а во 1/8 финале не можат да се паднат со нас,а они ке испаднат уште во 1/8 финале,така да не можат да се паднат со нас,иако ништо не се знае
Од кај знаеш дека ке испаднеме во 1/8 финале,ти видовит беше така.Искрено коа видов дека еден реал ви праи контра и има шанса за гол ама ве спаси валдез,верувај ми дека и интер мозе да ве победи само треба многу добра тактика.Снајдер не ни играше нас нема кој да ни ја поврзе играта и да напави контра како кај реал што се кака и роналдо,и вие сте ранливи не се секирајте лани се спасивте во 93 со челзи и освоивте,ке видиме дали ке ја имате пак таа среќа и оваа година.
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.382
Поени од реакции
248
Од кај знаеш дека ке испаднеме во 1/8 финале,ти видовит беше така.Искрено коа видов дека еден реал ви праи контра и има шанса за гол ама ве спаси валдез,верувај ми дека и интер мозе да ве победи само треба многу добра тактика.Снајдер не ни играше нас нема кој да ни ја поврзе играта и да напави контра како кај реал што се кака и роналдо,и вие сте ранливи не се секирајте лани се спасивте во 93 со челзи и освоивте,ке видиме дали ке ја имате пак таа среќа и оваа година.
Па кога вие се вадите со тоа што Шнајдер не играл ние шо треба да напрајме кога не ни играа Меси,Ибра,Туре ???? Ауууу за љубомора едноставно нема лек!
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Кире дај не замарај бе. Се виде моментално кој е појак, незнаевте кај се наоѓате на Кампот. Ај оди сега и моли се дека ќе успеете да ги тепате Рубин Казан, оти уште фали да не ги тепате и ќе падне еден ремет богами.
П.С. Ајде барем ќе ви биде интересно во Лига Европа, знаеш таму се Ливепрул, Баерн или Јуве, Рома, Марсеј, Валенсија и уште неколку тима па барем ќе ви биде возбудливо ќе играте со екипи што се на ваше рамниште:):):)
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Од кај знаеш дека ке испаднеме во 1/8 финале,ти видовит беше така.Искрено коа видов дека еден реал ви праи контра и има шанса за гол ама ве спаси валдез,верувај ми дека и интер мозе да ве победи само треба многу добра тактика.Снајдер не ни играше нас нема кој да ни ја поврзе играта и да напави контра како кај реал што се кака и роналдо,и вие сте ранливи не се секирајте лани се спасивте во 93 со челзи и освоивте,ке видиме дали ке ја имате пак таа среќа и оваа година.
јас не реков дека ке освоиме и оваа година,и како прво тоа не беше контра на роналдо шансата,а и ние имавме повеќе шанси и заслужено победивме,а и реков не се знае кој ке освои оваа година
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom