Секако дека ја гледав , само делот кај што му даваат Оскар на Дани А. не видов...за најдобра Машка Улога , Споредна , Повредена , Навредена и Изе&ана...

Честитки, ги пикнавте у шише, не мрднаа... Пујол сам назад, Педро сам напред нема потреба од друго :), баш добар играч бил оној Педро, како го пројде само Мајкон ко на шала и Занети бравос за дечкото.
ЛООООЛ....ТИ НАЈДЕ ДА ГУГНИШ БЕ УТКО!

23 јуни 2008
9.265
5.045
Брат , нема што да има препукувања бе , фала богу сите се пост пубертет фаза и си прифаќаат пораз као пораз ...и не ни се сите криви освен нашите (безгрешни фудбалери нели)

Нема да се бламирам сеа ако сте не тепале 2-0 да плачам ПЕНАЛ ИМАШЕ ЗА ЕТО , судија педер , челзи рулз бла бла ...Јбг , заслужено изгубивме ... тоа е тоа :)

8 октомври 2007
4.680
8.511
Masko, ti gresen natprevar si gledal be :)

9 март 2009
999
392
Ајде нека ни е честито победа и пласман во осмнафиналето,и покажавме дека можеме и без Меси и без Ибра да се носиме и со јаки тимови,ако може така да се нарече тимот на интер:pos2:,и во недела исто така очекувам уште една победа,не мора да биде ко лани 2-6,ама едно 4 гола ке им бидат доста на реал:smir:

27 ноември 2008
5.539
4.066
Dobro e momci.
Cestito neka e....
Mi se soni vcera deka ke bide 2 0 za Barca :)...trebase da uplatam singl jbg :)
Iako ne go gledav prvoto poluvreme... odlicna igra na Iniesta, toa e toa sto go cekame od nego...a pred X postovi jadev ekleri za Pedro...deka ke bide igrac od nego.. eve pak se potvrduva to.. samo taka da prodolzi..
Pokazavme deka moze i bez Mesi i Ibra (i bez Jaja Ture) da igrame odlicno protiv golemi ekipi.
За болдираново, си пропуштил многу :toe:, момците везеа по теренот, едноставно мора да го симнеш 1 полувреме и убаво мераклиски да си го изглеаш. Би требало деновиве да има торент, ај ако сретнам нешто деновиве ке ти пишам.:smir:

BakoMevmedoski

Немирен
30 септември 2009
525
55

Aјде малце со шала да си Честитаме Добра победа, од играта сум Воодушевен, тоа е факт што може да не подкрепи дека не зависиме од 1 Играч.

Cestito pobeda!
Pozdrav do interasite koj sto se palea deka ke ne tepaat :)

HGD

315
14
Ако беше ова понижување , тогаш вие со Рубин - дома гости ???
Што беше тоа...

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
23 октомври 2008
17.278
17.958
Доста кењаш бе. Како да играше Хоризонт Турново, а не Интер на теренот. незнае кај им е главата, а каде нозете у прво полувреме. Ја зимаа топката ќе нарпавеа три подавања позади центар и пак барса ја зимаше у посед. 69%-31% посет на топка за Барса.Мислам дека се е кажано со овоа. Дај барем не ја тупи и признај дека овоа денеска беше стварно за никаде шо го изигравте.

9 март 2009
999
392
само да ти кажам да знаеш дека Барселона и на двата меча со рубин доминираше на теренот,а тоа што не победија е друго