Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Сосема нормална реакција. Ова не е лошо, ова е добро и за тимот и за самиот Венгер. Ја баш би сакал да има поголем оган помеѓу Венгер и самите фанови, бидејќи така се повеќе и повеќе ќе му биде доведено до знаење, што би требало да се промени. Спротивностите привлекуваат, а миксот од мислењата на Венгер и самите фанови, мислам дека би вродиле со поголем плод.

Сепак, Јас би му дал последна мирна година, без притисок и препукувања. I believe.
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
http://www.arsenal.com/news/news-archive/34358/goal-of-the-month?

Еве ги сите голови од Август и можете да гласате за најдобар гол за месец Август (доколку не сте гласале)
Јас имам гласано за погодокот на Волчко против Блекбурн а и токму за тој погодок имаше највеќе гласови бар вчера кога гласав ... многу ми се допадна начинот на кој што се изврши целата егзекуција на тој гол.
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.537
Поени од реакции
5.768
Глупо дете, бе !!


Едит: Голот на Волкот можеби е најдобар, но мене ми се допадна и голот на Chamak, но не гласав:)... И не знам, колку да верувам на тие информации од гоал.ком, знаејќи колку трачарска е таа страна...

Оф топик: Никако, не можам да ја најдам биографијата од Мартин Кион, нигде во Европа... Слушнав некои зборови за неа, и сакам да ја имам, но не успеав.... Се надевам, дека ќе ја имам, таму најдобро се опишани сите внатрешни врски во Арсенал...


Поздрав
 
Член од
15 декември 2009
Мислења
383
Поени од реакции
46
http://football-talk.co.uk/7498/official-arsenal-fans-torn-arsene-wenger/
Za zagrizuvanje e !
Pratil delegacija po Japonceto ! Eve nova zrtva ke go napravi pojak ke go spremi se i ke go sitne ! poso i plus povreden !
Wenger ti pisa tebe za ova ili go izvadi od stolnata lamba doma? Use neso ne se desilo i odma ti, ke go kupi, ke go sitne. Neznam kako mozes da se reces fan na Arsenal, koa 1 zbor ne te vidov da kazes dobar za niv. Site nejcinat, treba da se smeni Wenger, cela uprava, pa da doneseme nekoj so ke go propadne Arsenal za 30 min
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Wenger ti pisa tebe za ova ili go izvadi od stolnata lamba doma? Use neso ne se desilo i odma ti, ke go kupi, ke go sitne. Neznam kako mozes da se reces fan na Arsenal, koa 1 zbor ne te vidov da kazes dobar za niv. Site nejcinat, treba da se smeni Wenger, cela uprava, pa da doneseme nekoj so ke go propadne Arsenal za 30 min
Брат, остај веќе не се замарај со него, сите постови му се такви, маме му јебем. Кога ќе видиш дека он пишал, не читај, јас така правам. :)

едит: И јас гласав за голот на Волчко против Блекбурн :) И сигурно ќе ги има уште многу такви, и подобри. Оваа сезона е негова, само да не се повреди.

Go Gunners!!!
 

*БоРовИнкА*

јас не сум ЛУДА, јас ЛУДО живеам
Член од
20 јули 2007
Мислења
638
Поени од реакции
16
можеби малку со закаснување но сепак да ви посакам среќа на сите оваа година и да се собереме сите заедно да си прославиме за титулата :back::back:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
можеби малку со закаснување но сепак да ви посакам среќа на сите оваа година и да се собереме сите заедно да си прославиме за титулата :back::back:
Е ај од твоја уста во уши господови! Дај боже годинава било што да освоиме ... верувајте заедно ќе славиме ако треба... ако треба сам со знаме Арсенал ќе трчам по улица само нека даде господ да се убијат/повредат една сезона противничките наместо нашите играчи... не е фер веќе ова што ни се случува.
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.537
Поени од реакции
5.768
можеби малку со закаснување но сепак да ви посакам среќа на сите оваа година и да се собереме сите заедно да си прославиме за титулата :back::back:
Охоооо... Someone is back... Ми недостасуваат овие членови....



Поздрав
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.537
Поени од реакции
5.768
Го имав видено, ова, ама не знам шо вика ? That was Pires ? Или нешто друго... Кома е, жими се... Тиери, ех, Тиери...:D
 
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.228
Поени од реакции
28
KOga ke iskoci noviot Menager ! Odma pocnuvam so ovaa ekipa i ke ja nadograduvam so godini !
————— Szchney ——————
Eastmond — Nordtveit — Bartley — Botelho —
——————— Frimpong ——————————
——————————– Wilshere ——————-
———— Ramsey ———————————
R.Miyaichi ———————————– W.Silva
——————— J.E.Thomas ————————
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom