Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.408
Поени од реакции
6.028
Ајде почиње.Адебајор ке се угушеше за малце од гушкање:pos2:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Уште еден во нападот со Вела и Поентираме!
Одлично ги пронаоѓа сите дупки Вела во одбраната на Сити!
Само малку во одбраната и ние да се консолидираме треба .... средината за сега... не баш инфериорна ама на моменти добра:smir:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
GLedajki ja igrava city se nekako pokonkretni .. Inace mislam deka na Arsenal stvarno mu fali eden destruktivec ( od tipot na Mascherano ). Posto kreativnost ima na toni ama im ostavate premnogu prostor na protivincite .
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Е ај не можеме уште 5 по ред да ги изгубиме а? :tapp:
Дај Венгер ставај шпиц место Истинг....:toe:
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.252
Поени од реакции
8.338
Незнам вие што мислите ама за мене вела е просечен играч и не е за сам во нападот ...
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Sanchez Watt !!! :)

Wright Phillips !!! :D

edit; Утре писмена работа имале (Ремзи, Вилшер и тој Исмонд)-не се доволно сконцентрирани на натпреваров-нормално, оправдано !
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Ова Филипс ни покажа Мајсторија !
Нему - Алал му вера
На нашиве - Што правите алоооо:nesum:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Хухуху, ајт на здравје. Ептен големи таленти имаме у тим. :)

Гасам.
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Едно големо браво до Венгер и Играчите!
Едноставно не е поради РвП да 3 меча по ред не постигнуваме ни погодок а и губиме! Има нешто и во Венгер ... гледа дека губиме и не прави замени...гледа дека играчи некои се изгубени не прави замени... за мене тој е најдобриот стратег на планетава но сепак може малку почнува да се ослободува и губи желба за титули овој тим односно оној однос на фановите и сите други спектатори ги притискаат нашиве топџии за трофеи по што паѓаат психички многу .... немаме калибар за титула ... Премиер и Карлинг изгубени ... Лига на Шампиони осеќам не освојуваме , ФА ако успееме ... :toe:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Добри сме ... Вела ќе го биде за две години, Ремзи исто така, Исмонд може наредна сезона доста голои да дава и да игра као ДМФ.

Венгер малце им попушта нема везе, ќе стегне заби и он, очекујте еден јак бран, ко шо ни Сонџоку не праеше на времето во цртанине.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Добри сме ... Вела ќе го биде за две години, Ремзи исто така, Исмонд може наредна сезона доста голои да дава и да игра као ДМФ.

Венгер малце им попушта нема везе, ќе стегне заби и он, очекујте еден јак бран, ко шо ни Сонџоку не праеше на времето во цртанине.


Ако не ти е пишано ова со цинизам, истото го мислам и јас :)
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.408
Поени од реакции
6.028
Добри сме ... Вела ќе го биде за две години, Ремзи исто така, Исмонд може наредна сезона доста голои да дава и да игра као ДМФ.

Венгер малце им попушта нема везе, ќе стегне заби и он, очекујте еден јак бран, ко шо ни Сонџоку не праеше на времето во цртанине.
Стварно зоки немој олку циник да си :pos2::pos2::pos2:
пс:Уште не ми е јасно како Ремзи ги промаши 2те 98 % шанси
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Ах бре венгер да те праша тебе некој што кур уште бараш во арсенал нема да знаеш да одоговориш се кладам на живот
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.408
Поени од реакции
6.028
Ах бре венгер да те праша тебе некој што кур уште бараш во арсенал нема да знаеш да одоговориш се кладам на живот
Братучед ми на почеток од сезоната 2006-07 ми вели редно е да си замине.Треба да го паметиме по освоените титули кога ке си замине а не по 5-6 сезони поминати без никаква титула...Тогаш му се противев на ова што го рече ама сега има смисла...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom