Xbox360 гејмери

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
И за таму не треба, Plug and Play е чудото, евентуално МОЖНО Е да не ги чита сите копчиња.


Во случај да е така, еве драјвери :)
Епа тоа де, за да го чита ко Xbox Controller for Windows. Официјален.

Btw јас земав од кај Драган таков рисивер, за 1200 си добив два профи гејмпади за PC. : )

Ама ако немаш Xbox, тогаш не се исплати. :)

--- надополнето ---

Најдов уште ако прќаат гејмпадови кај нас супер ќе биде.
Праќаат, јас имам купувано од овде преку максовизија, исто и оној Ерт-он.

Само за испорака плус 3-4 фунти рачунај. :)
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Епа тоа де, за да го чита ко Xbox Controller for Windows. Официјален.

Btw јас земав од кај Драган таков рисивер, за 1200 си добив два профи гејмпади за PC. : )

Ама ако немаш Xbox, тогаш не се исплати. :)

--- надополнето ---



Праќаат, јас имам купувано од овде преку максовизија, исто и оној Ерт-он.

Само за испорака плус 3-4 фунти рачунај. :)
Шо си ти оној Мац-он :) . Провери Завви Варго? Завви моментално не наплаќаат поштарина додека сендит земаат 3-4 фунти.
 

Vargo _online

プレイステーション3
Член од
1 мај 2010
Мислења
490
Поени од реакции
59
Шо си ти оној Мац-он :) . Провери Завви Варго? Завви моментално не наплаќаат поштарина додека сендит земаат 3-4 фунти.
За две или три фунти е поскапа на завви.........и плус имам 10% попус на сендит.............така да ќе видам.........од дамна планирам да зимам зш ми е преку глава од подршката што ја имаат игриве особено во последно време...........и плус ќе си го користам на пс3 хахахаха
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
http://www.destructoid.com/gears-of-war-3-secures-one-million-pre-orders-worldwide-201436.phtml

Пошо Мац викаше дека играва е тешко срање и дека никој "здрав" не ја игра =)
И јас мислев дека Gears of War е срање али кога ја почнав кампањата не можев да се одвојам од телевизор цел ден, Двојката ја имам 2 пати свртено еднаш сам и еднаш coop со брат ми. Многу јака игра!
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Каспер, ти ја побара оваа на битгејмер? :)


[REQ] The.Chronicles.Of.Riddick.Assault.On.Dark.Athena.PAL.XBOX360-SWAG
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Да не идеме офтопик на PS3 темата:

GoW? Gears of War ? Знам =) Ako случајно мислиш на God of War 3 тогаш ок ... Почетокот беше топ али у целина ми е ок ... Никад не ми биле нешто посебно Оф Вор игрите. Gears e боље и ја мислам дека тебе те чека , јас ја имам свртено милион пати .

Види, Gears of War кецот ја играв на PC, тогаш купив и нова графичка, знаеш графика ау...ова она. Стигнав до 4-5 чаптер, ја баталив. Синглплеерот е катастрофа!

Двојката ја симнав за конзолава, сам ја почнав и не можев ни првото ниво да го завршам од досада. : )
Не знам, многу одбивна и досадна игра ми е. Е сега, не сум ја пробал онлајн, може таму е ѕверска.
 
Член од
14 декември 2005
Мислења
49
Поени од реакции
12
Decki podaleku od xbox live, noviot dashboard parce pravi,...cekajte na LT 2.0+ , dur ne izleze sedeti si offline....
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Ја проба некој Dirt бе?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom