Xbox360 гејмери

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Одвај чекам да ја изиграм Лимбо ај уште некој ден ќе почекам

--- надополнето ---

Мајкрософт ќе банира наредниве денови за


  • Flashed Xbox
  • Gamer score
  • modded avatars
  • infections on COD4
  • infections On World at war
  • Infections on MW2
издржете :)
Од каде ти е информацијава за банови?
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.629
Поени од реакции
52.499
Ај да кажам нешто за Кинектов.
Ќе бидам краток. Засега се е одлично. Сите игри што ги пробав се добро направени. Некаде може само да има некој мал проблем, да не распознае некое движење, но се на се одлично реализирано. На пинг понг дури и препознава ако сакаш од зад грб да удриш со палката. Kinect Sports е дефинитивно најдобрата игра засега. Сите игри се ептен интересни, само боксот малце не ми се свиѓа, подобар ми е тој на Motion Sports.
За сите гејмери што мислат дека ова е детско, и не е за нив и дека покрај сите други игри, ова нема воопшто да ги интересира, се лажете. Може и ќе ви биде досадно доколку цело време играте сами. Но со друштво, никогаш нема да ви се здосади. Доколку имате xbox и се мислите дали сакате да купите Kinect, јас го препорачувам. Нема да згрешите.


Donev брат ај пробаја виртуал тенис со кинект и кажи како е. Неможам јас уште да ја пробам а сакам да знам како е :)
Не сум го видел ова. Сега ја симнувам. Ама незнам кога ќе имам време да ја пробам. Можеби ќе чека викенд.

пс. Дали некој друг има проблеми со COD? Ниедна не ми се уклучува. Го чита цетето, и кога ќе ја пуштам, останува црн екран. Не сум на лајф.
 
Член од
12 февруари 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
zdravo,

dali mora site igri da se steltuvaat za da se igraat na live ?

sakam PES 11 da ja igram, ja imam nesteltuvana i me mrzi da menjam wave na novo DL DVD
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Од каде ти е информацијава за банови?
По интернетов се слушаат гласини, ако преживеете сега до Ноември не би требало да имате гајле :)
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
По интернетов се слушаат гласини, ако преживеете сега до Ноември не би требало да имате гајле :)
Моментално имам толку игри шо треба да ги вртам на ПС3 , а до октомври нема ништо што би ме натерало да се стаам лајв (Гирс 3 коа ке излезе МП ке се пуца) така да ја сум офлајн преку летово сигурно (нормално дека сите игри со следуваат пиратски ке се рокаат на мојот офлајн профил да се разбереме) =)
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.115
Поени од реакции
8.185
Damnation може ли некој да ми ја најде на рапидшаре или торент не е битно. фала
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Damnation може ли некој да ми ја најде на рапидшаре или торент не е битно. фала
Еј батко немој да се трудиш со таа игра ... Ја виде ли ? Виде каков срање гејмплеј има ? Види ривју =) јас ја неам играно али имам слушано дека ептен е лоша ...

 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
^

Чим нема сидери на bitgamer играва, све ми е јасно. :)
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
Дај бе пробајте ја Beyond Good and Evil шо излезе пред месец и нешто. А инаку вреди многу да се проба.
Ако ја проба некој нека пиши коментар. А патем би сакал да слушнам коментари од форумџии и за Лимбо. Ама подетални.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.115
Поени од реакции
8.185
Assassins Creed Brotherhood XBOX360-GLoBAL ајде едно инфо за ова, играта е изрежана али не ја пушта, има најнов фирмваре х360, да не треба нешто да се поминува преку АБГХ ?
 
Член од
14 декември 2005
Мислења
49
Поени од реакции
12
Assassins Creed Brotherhood XBOX360-GLoBAL ајде едно инфо за ова, играта е изрежана али не ја пушта, има најнов фирмваре х360, да не треба нешто да се поминува преку АБГХ ?
Da, pomini ja so najnoviot abgx i probaj, MORA da ja pusti ako imas LT+ firmware.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom