Xbox360 гејмери

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Цениве малце солени :)
 
Член од
26 ноември 2009
Мислења
89
Поени од реакции
4
ако можи некој да ми дај торент по пп од call of juarez 1 i gears of war 1 не можам да најдам никако и да најдам торентотот спушта со 1 кб помош
 
Член од
14 декември 2005
Мислења
49
Поени од реакции
12
ако можи некој да ми дај торент по пп од call of juarez 1 i gears of war 1 не можам да најдам никако и да најдам торентотот спушта со 1 кб помош
и двете ке ти ги изрежам, не се мачи...:)
 
Член од
26 ноември 2009
Мислења
89
Поени од реакции
4
и двете ке ти ги изрежам, не се мачи...:)
Од Ресен сум то е проблемот ама имам план да ти го донесам хбох-от да го флешуваш дека не можам да ги играм wawe 6 игрите. од кај тебе го зедов пред една година колку ке чини целата процедура.
 
Член од
14 декември 2005
Мислења
49
Поени од реакции
12
Од Ресен сум то е проблемот ама имам план да ти го донесам хбох-от да го флешуваш дека не можам да ги играм wawe 6 игрите. од кај тебе го зедов пред една година колку ке чини целата процедура.[/QUOTE

prati mi e-mail ili kontakt na dragan@idc.com.mk
se se igrite 900 den :)
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Ептен е јако се, само пустите противници многу се смотани
Да бе и ја тоа приметив, али у глобала целата игра е нешто невидено до сега, у одредени моменти се осеќав ко стварно да сум таму, таква графика не сум видел до сега, потезите се одлични, контролите, гејмплејот... се баш. Утре ми е последен испит на факултет за овие колоквиуми па планирам да и се посветам викендов и идната недела :) Како и на Bulletstorm & Homefront, КОНЕЧНО ја најдов Riddick: Assault on Dark Athena... за РС али јбг на нешто да се игра :)
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Излезе Shift 2, downloading...
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
А некој да ја проба? :D
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Пробана е бе :) иди на последната страна во темата нови игри.
 

Undisputed

No pain, no gain.
Член од
24 ноември 2010
Мислења
20
Поени од реакции
2
Дај кажете некој ако знае некоја веб страна за спуштање на искобс 360 игри со торент освен замунда
 

Kajgana Shop

На врв Bottom