Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
393
Честито дечки...:helou:
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
Инаку има и лоша вест
Бориело пкога беше сменет куцкаше кога се движеше крај клупата и беше преврзан на мускул и колено
незнам колку е сериозно ама ќе видиме :toe:
се надевам не е многу страшно
 
Член од
19 јули 2007
Мислења
551
Поени од реакции
2
Честитки за победата ,на ред се Интер:vozbud:,штета доколку повредата на Бориело е сериозна и го пропусти мечот со Интер :toe:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.450
Поени од реакции
47.282
Ја глеав,не е да играа лошо него овие беа многу мотивирани,гол ни даде најнереализираниот и најиспуваниот играч на светов,тоа ме изнервира највеќе :mad::mad: али ипак разлика у квалитет си заврши работа.
Бориело и Фламини ми се идоли од денес,дечките се ненормално поотово Фламини како влага у дуели тоа е ненормално,Бориело излезе многу депримиран нешто ама чим одеше мислам дека не е ништо сериозно ваљда ќе може да игра со Интер.
Голема работа ни заврши Јуве што киксна сеа,па ако тепаме наредно коло со педерите фаќаме приклучок.
 
Член од
13 септември 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
ajde vleguvame poleka vo forma odlicna partija na sidorf i kaka.Samo napred ako go tepame i inter mislam deka psiholoski ke bideme vo najdobra pozicija od site.Cestitki i samo taka.
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
честитки за победата и се надевам дека во недела ке го победите интер
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Втора победа по ред, овојпат на гости. Ова е можеби почеток на една долга победничка серија на Милан. Ај да не ги урочам, честитки за оваа денес, и продолжете и понатака со добрите резултати ... !!!* :wink:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Браво Милане:pehar::pehar::pehar::pehar::pehar::pehar: Пато секоја утакмица покажува напредок:pipi:Бориело ѕвер!!!!!!
Инаку не ја гледав утакмицата....може да ги ставите головите:kesa:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.466
Поени од реакции
5.438
А клипче?:kesa:
Еве и клипче :wink:

Aх Каладзе, Каладзе секогаш знаел да усере :tapp:
Инаку добри голови дадоа и Бориело (во стилот на Супер Пипо) и Пато (супер асистенција од Кака).
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom