Armin Van Buuren @ Colosseum - 16.07.2009

Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Ако изгледаш вкрај дечлак сигурно ќе те вратат
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.966
Поени од реакции
18.709
1 саат пуштаа Anjunadeep материјал, т.е. прогресив, а потоа uplifting, melodic, vocal trance. Сеа ако немаш осет за жанрови... А журката на Above & Beyond беше една од најдобрите во Колосеум ever заедно со таа на Markus Schulz, Armin во 2007, Тиесто 2007....
Пријател до 3 саат ја убаво знам што се пушташе, пуштаа прогресив хаус, па после тоа се пребација на траки од албумот. Кој црн вокал транс до три го пуштале, еве ти типичен вокал или аплифтинг транс од Фасбендер
слушај ја траката топеници е.
 

Figaro

la vita e bella
Член од
2 март 2009
Мислења
648
Поени од реакции
410
Ова не се пропушта :P мора да се иде
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.933
:sekss:Shivers:sekss:......омг омг идам обавезно:vozbud:
 

Kista

ADP *10*!!!!!!!!!!
Член од
7 април 2008
Мислења
988
Поени од реакции
32
Пријател до 3 саат ја убаво знам што се пушташе, пуштаа прогресив хаус, па после тоа се пребација на траки од албумот. Кој црн вокал транс до три го пуштале, еве ти типичен вокал или аплифтинг транс од Фасбендер
и шо сакаш да кажеш дека на a&B не беше добро а??????:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
епа очигледно само ти си прошол така слабо.
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
а карти ке може директно да се земат пред да биде концертот или мора пред тоа да се купат ?
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
а карти ке може директно да се земат пред да биде концертот или мора пред тоа да се купат ?
Може, поскапи ќе се. Пример, ако во претпродажба се 250, на врата може да се 500 пред Armin да дојде на сцена.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Незнам јас мислам 500 ќе се во пред продажба . Не ми се верва да се 250 :toe:
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Слично како и пошлиот пат кога беше 300 препротажба 400 на денот и 500 или 600 после 12:vozbud:
 
Член од
28 април 2007
Мислења
478
Поени од реакции
15
Omg omg omg omg omg omg ........ :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: После абов ова ќе владеееееееееееее. Идам 100% го откажувам аражманот за на одмор. Да не знае некој шо ќе пушта? Дали од Imagine или нешо друго? Кој иде се гледаме таму.
 

Kista

ADP *10*!!!!!!!!!!
Член од
7 април 2008
Мислења
988
Поени од реакции
32
Omg omg omg omg omg omg ........ :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: После абов ова ќе владеееееееееееее. Идам 100% го откажувам аражманот за на одмор. Да не знае некој шо ќе пушта? Дали од Imagine или нешо друго? Кој иде се гледаме таму.
ко ке ти опнат сеа казна ако откажеш ќе се чешаш.а за армин па и не ми е некако баш да откажам одмор.да беше PVD е тогаш:zlo::zlo::zlo::zlo::sekss::sekss::sekss:
 
Член од
28 април 2007
Мислења
478
Поени од реакции
15
ко ке ти опнат сеа казна ако откажеш ќе се чешаш.а за армин па и не ми е некако баш да откажам одмор.да беше PVD е тогаш:zlo::zlo::zlo::zlo::sekss::sekss::sekss:
Нема бе казна само ќе го преместам за 3 дена место на 15ти да идам на 18ти ќе идам плус иам врски познати ми се и бла бла бла :) А на ПВД бев коа беше на изгрев у струга мн беше закон а армин го пропуштив еднаш вторпат не го пропуштам шо сака нека е. :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom