Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077
Де ла Ред доби дозвола повторно да заигра.

Некој да не знае нешо повеќе, вистина е ова?
ако е вистина, баш ми е мило!



Одлуката претходно што беше донесена дека не смее да игра е повлечена, оти новите тестови кои му биле направени покажале дека има подобрување и има надеж повторно да заигра.

http://www.as.com/futbol/articulo/futbol-red-probara-holter-saber/dasftb/20100318dasdaiftb_40/Tes
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ајде ајде, му посакувам многу среќа и се надевам дека за брзо време пак ќе го гледаме на терен.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.510
Поени од реакции
14.161
Тек наредна сезона ќе го гледаме повторно на терен, оваа нема теоретски шанси. Ако се оди според планот, мило ми е што после 2 сезони ќе го видиме пак на терен.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Тек наредна сезона ќе го гледаме повторно на терен, оваа нема теоретски шанси. Ако се оди според планот, мило ми е што после 2 сезони ќе го видиме пак на терен.
Тоа е јасно...:) Ја би бил среќен ако успее да се врати и за наредна сезона, да почне со подготовки уште летово.
 

BATISTUTA 9

Fiorentina-Partizan-Real
Член од
17 мај 2008
Мислења
2.085
Поени од реакции
266
Тоа е јасно...:) Ја би бил среќен ако успее да се врати и за наредна сезона, да почне со подготовки уште летово.
тоа е се ок... ама не заборавајте каков ќе се врати, 2-3 години неиграње фудбал не е малку...:toe:
според мене подобро и да не се враќа, што е сигурно сигурно си е...
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.697
тоа е се ок... ама не заборавајте каков ќе се врати, 2-3 години неиграње фудбал не е малку...:toe:
според мене подобро и да не се враќа, што е сигурно сигурно си е...
Точно.
Голема желба ми е пак да се врати, но доколку постои и најмала опасност, не треба пак да си го ризикува животот.
 

Fear In Madrid

Hala Madrid ! ! !
Член од
26 ноември 2009
Мислења
332
Поени од реакции
37

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Средина на март сме така да ова што го пишуваат сега го пишуваат колку да имаат нешто напишано.До почеток на траснфер период Игуаин ќе го поврзат со сите клубови и уште милион шпекулации ќе има.Така да џабе се води глуп муабет и се објавуваат глупи шпекулации.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.510
Поени од реакции
14.161
Каков ден еј, до вечер чив трансфер да очекуваме ? :tv:
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Роналдо пошо добива многу црвени и е арогантен?:toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom