Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Fear In Madrid

Hala Madrid ! ! !
Член од
26 ноември 2009
Мислења
332
Поени од реакции
37
Ауууу владеат:pos2::pos2::pos2:...ама фудбалчево каквоо ееее:drk::drk::drk:...плаче да се сврти една партија:kesa::pipi::back:

хахаха..и ти да не играш фудбал... :) ...може да направиме една партија некаде..фанови на реал...али пак нема да има омраза и вжештина во натпреварот...да играме со овие џуџињата па да кршиме нозе..ама вака не иде :p
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
хахаха..и ти да не играш фудбал... :) ...може да направиме една партија некаде..фанови на реал...али пак нема да има омраза и вжештина во натпреварот...да играме со овие џуџињата па да кршиме нозе..ама вака не иде :p
Како мала играв стално...до 5-6 одд. со машките, дури и го терав татко ми да ме запише:kesa: ама неќеше зашо у нозете ко боксер ќе сум била:pipi:...а и у право бил...сеа си плешам одбојка...а иначе сеа на пр. ако се игра нешо ја на гол ќе бидам:pipi:
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Партија за фудбал...? Кога сакате... :D:D: ))))))))))
:realmadrid: :realmadrid:
:realmadrid:
 

Urban_Mover

Madridista
Член од
31 октомври 2005
Мислења
2.160
Поени од реакции
125
Абе партија фудбал или гледање некој натпревар на Реал...било што да е, само да се собереме да се запознаеме меѓусебно..а не само на форум да се читаме:wink:
 

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077
У колку саат утре ќе ни се паднат Баерн или Интер?:pipi:
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Абе партија фудбал или гледање некој натпревар на Реал...било што да е, само да се собереме да се запознаеме меѓусебно..а не само на форум да се читаме:wink:
Секогаш зборам за тоа, и никогаш да се најдат луѓе.:kesa:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Абе партија фудбал или гледање некој натпревар на Реал...било што да е, само да се собереме да се запознаеме меѓусебно..а не само на форум да се читаме:wink:
Ај и ја би ви се приклучил на пратија фудбал :vozbud:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Го меркам утре пред школо да глеам ждребов и на крај ќе заборавам.
До кај 1 саат треба да се извлечени така?
Уствари од 1 е за лига европа?
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Мадриѓани , поради тенденцијата на некои членови на вашиов фан клуб и јас , дали би сакале следниот викенд да се организираме во Скопје , сала/ балон Форца да изиграме една утакмица ... и да почнеме тука да се пријавуваме ... па да се запознаеме некогаш подобро е и пријателство можда ќе се јави кај некои од нас зашто да не :helou:
За сега еве зборам со Шурикен така да ,
1.gooner4life
2.shuriken!!!
3.???
Ако темава не е за на фан клуб пишете ми на Профил :smir:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Што е до мене највише го сакам Лион, да им наплатиме за све што ни правеа изминативе сезони :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.506
Поени од реакции
14.147
Не се занесувајте многу многу, години наназад ни имаат паѓано противници од калибарот на Лион (Рома, Ливерпул, Арсенал). Ливерпул и Арсенал можеби не се од калибарот на Лион, ама кога игравме против нив, формата им беше очајна, а ние бевме во некоја фантастична серија, и пак го јадевме. Така да, Олимпијакос, ЦСКА, Штутгарт и до некаде Порто, јас би бил задоволен. Друг кој и да се падне, пак ќе си имаме проблеми. :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom