Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Шо пари Хави?
7M€ a Гранеро за 4М€ може да се земе :wink:


Еве зошто Роналдо се друже со Гути тој му е Bodyguard :tv::pos2: а поддршката на Tоренте е нeкој од дружината нa Chombe :pos2:



....BTW стварно е глупо кога прават вакви споредби на некои играчи во овој случај Роналдо-Бензема секој играч треба да биде запонат по свое име не по друго :tapp:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
The Cologne tab to Schorch, of Real Madrid Castilla

Сме го продале и Скроч на Келн за 1 миљон. Централен одбрамбен беше во РМ Кастиља, дојде од Херта 2007ма.
 

брицо

liverpool
Член од
22 мај 2009
Мислења
567
Поени од реакции
2
ај нека ви е со среќа гренеро добар избор шо го вратите беше многу добар во хетафе
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Глеајте ги видеата Gravensen humor на јутјуб :pos2:
 

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126


хаххаха, многу јако еј :):) Посебно за тие што го разбираат шпанскиов, интересно е тоа што го збори коментаторот :):)
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
роналдо бил дупка на првиот меч за реал...хахаха.....
Ејјј ќути бруки бее, срамотаа...и ја незз зашо толку пари се фрлија за него ств ич не го бива...абе иди губи се таму уште плачете ко мали деца ко ќе си ја изгубат омилената играчка...:back:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.506
Поени од реакции
14.146
Ејјј ќути бруки бее, срамотаа...и ја незз зашо толку пари се фрлија за него ств ич не го бива...абе иди губи се таму уште плачете ко мали деца ко ќе си ја изгубат омилената играчка...:back:
Па и мало дете е овој што го пиша, според неговите постови има 7 или 8 годинки.. :)

Иначе..

Real Madrid In Negotiations With Velez Sarsfield For Nicolas Otamendi
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
хаххаха, многу јако еј :):) Посебно за тие што го разбираат шпанскиов, интересно е тоа што го збори коментаторот :):)
Има 6 видеа. Умрев од смеење од коментаторот.
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667


хаххаха, многу јако еј :):) Посебно за тие што го разбираат шпанскиов, интересно е тоа што го збори коментаторот :):)
ааааааааахахахахахахахахахаха све пореметенооооооооо.....леле кој будала ејјј...тоа со крв коа му тече незз шема е хахаха...:pos2:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.506
Поени од реакции
14.146
Кога играат следен натпревар ? И ако може некој да ги напише сите припремни натпревари на Реал кога се играат..
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Следната е со Al-Ittihad на 26.07 во 22:30, некој си Пиис Куп играт на Сантиаго Бернабе
На 7. Август со Торонто пријателска, а на 25 Август со Милан
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom