Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.506
Поени од реакции
14.147
Пелегрини и соопштил на управата дека следната сезона нема да смета на Негредо и Гарај. Мислам дека треба да му се даде шанса барем на овај вториов.:nesum:
Па колку што го имав гледано минатата сезона во тимот на Расинг не ми остави некој голем впечаток. Сепак, мислам дека вреди да се остави во тимот, па макар и како резерва.
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Па колку што го имав гледано минатата сезона во тимот на Расинг не ми остави некој голем впечаток. Сепак, мислам дека вреди да се остави во тимот, па макар и како резерва.
Па треба да му се даде шанса резерва барем нека биде долга е сезоната ке се најдит некогаш...Пред 2 сезони и Барса беа заинтересирани за него од пред нос му го зедовме сега така да го дадеме.
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Пелегрини денес започнува во Реал

Пелегрини и соопштил на управата дека следната сезона нема да смета на Негредо и Гарај. Мислам дека треба да му се даде шанса барем на овај вториов.:nesum:
Ја мислам на првиот да му се даде шанса а и вториот би бил добра замена
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
За Негредо се знае веќе дека нема место за да игра, има голем избор за во нападот Пелегрини, а за Гарај може да послужи во отсуство на Пепе или Албиол, нешто слично како Мехија шо беше.
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Да се исправам добра и единствена замена на таа позиција
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Да се исправам добра и единствена замена на таа позиција
За единствена не е единствена замена тука е и Мецелдер доколку не замине :toe:
 

Urban_Mover

Madridista
Член од
31 октомври 2005
Мислења
2.160
Поени од реакции
125
Ајде уште 4 саата...и може да уживаме...:vozbud:
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
496
Поени од реакции
27
Ако може да ми каже некој во колку часот е презентацијана на роналдо.
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Ако може да ми каже некој во колку часот е презентацијана на роналдо.

Во 21:00:)

Edit:Многу ке биде јако, подобро и од презентацијата на Кака, ке биде еден од најголемиот фудбалски спектакл.:vozbud:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Незнам колку си свесен дека се бламираш со потписот:icon_lol:

Доколку фудбалското навивање го сфаќаш како навивање против, имаш многу за учење околу навивањето, верувај. :)))
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
496
Поени од реакции
27
Незнам колку си свесен дека се бламираш со потписот:icon_lol:

Доколку фудбалското навивање го сфаќаш како навивање против, имаш многу за учење околу навивањето, верувај. :)))
Не се секирај ти за мене и за моето позњавање од областа на навивањето , јас барем знам за кого навивам и не се бламирам со потписот туку ми се виде интересен постот па го ставив во потпис.:salut:
пс.Ти не мислиш дека исто така се бламираш?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom