Pro evolution soccer 2010

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 декември 2009
Мислења
383
Поени од реакции
46
Како можам да си направам сопствена Фаца за играва. Не преку СКАН и други 300 глупости.
Што програм ми е потребен да ја направам, а за вметнување не е проблем.
Мozes i tvoja slika da stavis pa posle koa ke ides scan ili build bese, ne mi tekinja da ja odberes slikata i posle da ja doteras, ja taka napraviv direktno vo pes, bez nekoj dopolnitelni programi.

--- надополнето ---

ok falati mnogu jbg ke se vratam na starata pes 2009
Probaj da ja igras preku hamachi, ja taka ja imam igrano online. Ti ke instaliras, drugar ti ili drugarite nezavisno, ke napravite edna konekcija, ke se logirate i ke igrate. Samo neznam so koja hamachi ke ti raboti, dokolku imas vreme cirni po forumite mora da pisuva.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.028
Поени од реакции
6.051
Мozes i tvoja slika da stavis pa posle koa ke ides scan ili build bese, ne mi tekinja da ja odberes slikata i posle da ja doteras, ja taka napraviv direktno vo pes, bez nekoj dopolnitelni programi.

Работата е да не биде Преку SCAN, туку како што се на пачовите правени Фаците, така да се обидам своја да направам.
За Скан знам, ама не сакам така.
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Работата е да не биде Преку SCAN, туку како што се на пачовите правени Фаците, така да се обидам своја да направам.
За Скан знам, ама не сакам така.
фотошоп или фејсген
 
Член од
9 август 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
abe ima nekoj online turnirce vo pes 2010 i kazete kade da go najdam????? :]
 

BakoMevmedoski

Немирен
Член од
30 септември 2009
Мислења
525
Поени од реакции
55
PES6 Patch 2011

Има некој кој може да донесе информации за новиот Пач на PES6, Пачот да биде од новата 2010-11 да има нови Трансвери, Стадиони, Дресови, Фаци, Копачки, Ново Лого на играта Итн.

Ве молам ако некој најде нешто Нека ги даде тука информациите, Пошо играта е Кул и станувам се Понестрплив :)
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Кажете како можам да играме на два рачки? Најдов како мојт едниот на тастатура, другиот на рачка, ама мене ми требит двајцата да играме на рачки.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.028
Поени од реакции
6.051
Кажете како можам да играме на два рачки? Најдов како мојт едниот на тастатура, другиот на рачка, ама мене ми требит двајцата да играме на рачки.
Controler 1 у settings намести го Џојстикот, како што го местиш и за вториот играч. Типот на џојстикот што го местиш
Едниот ЏОјстик значи кај Player 1, а другиот Џојстик Кај player 2. И после фурајте.

Мислам дека ме разбра. Просто е нели?
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.028
Поени од реакции
6.051
Имаш тука пач со трансфери заклучно 1 септември.

Ќе видиш подоле, и од таму ќе симнеш.
Part 1, Part 2.......
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
decki dali znaete kako kreiran igrac se registrira na noviot PRo evolution posto imam kreirano a ne znam kako da go vmetnam vo timot.koj sto znae neka mi objasni vo nekolku cekori :D pozz
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Имаш тука пач со трансфери заклучно 1 септември.

Ќе видиш подоле, и од таму ќе симнеш.
Part 1, Part 2.......
posho 2011 i 2012 pes mi se mn potapa jas uste si ja igram 2010 i imam 2 prasajna :)
dali ovaj patch e najnov za pes 2010 i od ko gi spustiv sive partoj kako da go instaliram patchov?
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.028
Поени од реакции
6.051
posho 2011 i 2012 pes mi se mn potapa jas uste si ja igram 2010 i imam 2 prasajna :)
dali ovaj patch e najnov za pes 2010 i od ko gi spustiv sive partoj kako da go instaliram patchov?
Аууууу!
Направен е тој со сите трансфери кои се десиле до 31/08/2010. Значи Пач со трансфери од почетокот на минатата сезона.
На фајлот кој има на крајот part1, направи му extract here. Ќе почекаш малце и ќе ти се појави installer мислам.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom