Каде може да најдам? (Општи прашања)

M

marko 1996

Гостин
Ваква капа да не има начекано некој негде или би знаел кај би можело да има? Таа на тој од десно. :) Бев во Њу Јоркер, Спрингфилд, Тера Нова немаат. Значи ми треба подолга зимска капа, не од тие кратките. Шара, боја не е битна. Само да ми кажете кај ги има. :)

Иста ваква купив претходната година од теранова у сити галери.
 
П

Паган-др

Гостин
Бев во Тера Нова, ама сите капи беа од тие кратките. Барем јас подолги не приметив. Како и да е, ќе отидам уште еднаш, да не сум ги скокнал прошлиот пат. :)

Фала. :smir:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.417
Поени од реакции
7.752
Војничка јакна во Микеи фортенд, во градски ѕид кај полицијата во Беко. И мислам дека имаше нешто налик по ловечкиве продавници во ГТЦ на 2 кат, мислам дека имаше 2 такви продавници.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Војничка јакна во Микеи фортенд, во градски ѕид кај полицијата во Беко. И мислам дека имаше нешто налик по ловечкиве продавници во ГТЦ на 2 кат, мислам дека имаше 2 такви продавници.
Има и одма карши влада едно за војнички работи, одма до тоа PC Discount.
 
Член од
21 април 2010
Мислења
16
Поени од реакции
0
Војничка јакна во Микеи фортенд, во градски ѕид кај полицијата во Беко. И мислам дека имаше нешто налик по ловечкиве продавници во ГТЦ на 2 кат, мислам дека имаше 2 такви продавници.
A цени да не знаеш ? И дебели ли се за зимава да ја преживеам
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
136
Поени од реакции
25
Во кои продавници во Скопје има дуксери DC освен во онаа во ГТЦ- Roxy?
 
Член од
5 декември 2009
Мислења
439
Поени од реакции
66
Дали некој знај како се вика песната од рекламата за Fiat Linea сега шо се врти по телевизине.
Се пеј нешто "...mi beautifull, bellissima...."
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.417
Поени од реакции
7.752
Fruit of the Loom на преминчето од Кинг Бургер кон грчка амбасада.
Другите мислам дека беа само за големи порачки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom