Каде може да најдам? (Општи прашања)

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Во Скопје места за штампање натписи на маички, или јас да им однесам моја маичка или да си одберам материјал ако имаат? Кај се наоѓа.. цена?
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
Ја има ли негде онлајн рекламата од к-15 за Брилијант со Тошо кога меша ајвар? Ептен ми треба, а не можам нигде да ја најдам :(
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Во Скопје места за штампање натписи на маички, или јас да им однесам моја маичка или да си одберам материјал ако имаат? Кај се наоѓа.. цена?
За штампање маици имаш кај зелено пазарче во една од трите кули по 12 ката што се.За цена однеси им слика што сакаш да има на маицата и ќе ти кажат.

Него асални патики низ Скопјево?
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.417
Поени од реакции
7.752
Па во ГТЦ ги имаш скоро сите брендови за патики. Така да само одбери модел. Со надеж дека нема да направиш утка како јас пред 4 години кога ги купив најлошите рибок што ги имам видено во мој живот (инаку беа најубави на изглед, ама само тоа им вредеше).
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
Каде може да се најде во скопје фан шоп за спортски реквизити, дресови и шалови?
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.258
Поени од реакции
2.253
Чаша-термос?!?!?

На зелен пазар нема, нема ни во Sewa, ни во China Shopping(Gary или како и да се викаше продавницата)! Не ми текнува каде на друго место да побарам....
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
Чаша-термос?!?!?

На зелен пазар нема, нема ни во Sewa, ни во China Shopping(Gary или како и да се викаше продавницата)! Не ми текнува каде на друго место да побарам....
Види во Jumbo, има најразлични (пластични, метални, мали, големи), на вториот спрат, пред касите некаде мислам дека се.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom