Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Дали има некоја тема за барање на музика(мп3), или треба тука да побарам?
 

vLaCki-AK47

Πρώην Τουρκική Δημοκρατία της Ελλάδα
Член од
14 јули 2008
Мислења
137
Поени од реакции
7
Здраво, би сакал да прашам каде во Скопјево можам да најдам маица и/или дуксер од Пантера. Ме интересира што цена се и од која продавница и точна локација. :) Фала! :)
Anyone ??? Луѓе, итно ми треба ! :(
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Kaде можам да си ги најдам проклетите букмаркс на проклетиов апдејт за проклетиов гугл хром?!
Тибам апдејтот...
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.417
Поени од реакции
7.752
Ctrl+B или на тоа францускиот клуч од десна страна кликаш, па ти се појавува Bookmarks manager.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Ctrl+B или на тоа францускиот клуч од десна страна кликаш, па ти се појавува Bookmarks manager.
за секое отварање на букмарк - букмаркс менаџер? (не работи контрол-бе)
ма нек си е*е матер хромов, само се расипуе поише и поише...
 
Член од
4 мај 2010
Мислења
18
Поени од реакции
2
Не знаев каде да ја вметнам темава,а наменета е за некој од Крушево да ми направи една услуга???Јас сум од Скопје и слушнав за некое дрво кое го имало само во Крушево и неговите гранчиња се користеле за лек против камен во бубрези или жолчка. Затоа што тука во Скопје не ми кажуваат ниту кој вид на дрво е, ниту кој ги продава ,еве јас да прашам некој од Крушево да се распраша да не ги фрлам парите во ветер, зашто прилично се скапи,и дали има некоја вистина во ова или се надевам залудно.Ќе ве молам било кој ако има некоја информација пишете ,ќе ви бидам благодарна.
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Некој да не знае кај може да се најде куракао и дали имаме некоја продавничка така поспецијализирана за коктел-елементи? :):smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom