Каде може да најдам? (Општи прашања)

Cthulhu^

your neighbourhood weirdo
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.457
Поени од реакции
2.060
Би бил многу благодарен ако некој сподели со мене информација дали во Скопје, или било каде низ Македонија постои продавница на Umbro, за да знам дали да одам на варијантата нарачка на дрес директно од Шпанија...
 
N

nekk1

Гостин
Хм... Дали некој знае каде можам да најдам цвет за околу рака? Мислам нешто како ова:

Ми треба за партнерката за матура :)

Дали да барам по цвеќари, или??
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.975
Поени од реакции
24.780
Дали знае некој каде можам значи во Македонија немора да биде во Скопје каде можам да најдам карирано капче..? Многу се каам што не си купив коа бев у Будимпешта така да ако знае некој нека пише у темава или нека ми пише ПП.
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Хм... Дали некој знае каде можам да најдам цвет за околу рака? Мислам нешто како ова:

Ми треба за партнерката за матура :)

Дали да барам по цвеќари, или??
Има една продавница во близина на ЈБТ е (до еден сервис за мобилни) карши студио ИН, специјализирана за такви работи. Поточно за свадби е, ама имаш такви цветчиња за на рака за партнерката на матура.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.687
Поени од реакции
11.079
Ме интересира каде има продавница за штампање логоа на маици? Нешто профи ми треба.
Фала однапред :smir:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.616
Ме интересира каде има продавница за штампање логоа на маици? Нешто профи ми треба.
Фала однапред :smir:
Спроти бисер, позади автобуската, има и маици клот 160 денари, + со сито принтаат ама 50 маици минимум.
 

ChaLL3nGeR

Кајгана's APEX PredaTor
Член од
15 април 2009
Мислења
721
Поени од реакции
66
^
А да не знаеш каде печатат на пример 2 или 3 маици, а не 50? 50 ептен се многу :jaj:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.616
^
А да не знаеш каде печатат на пример 2 или 3 маици, а не 50? 50 ептен се многу :jaj:
2/3 рамстор
само што не ги печатат туку е она со хартијана (незнам као се викаше) па ко со пегла ти го прават и се вади за 2-3 недели....
 
Член од
15 февруари 2007
Мислења
2
Поени од реакции
1
пробај во Promedia print кај Треска фабриката



Ме интересира каде има продавница за штампање логоа на маици? Нешто профи ми треба.
Фала однапред :smir:
Знае некој каде може да се најдат чипови за покер за играње по дома :toe:
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
каде можам да најдам звучници од систем у скопјево! половни стари од систем ми требаат стрикно
 
Член од
18 август 2007
Мислења
135
Поени од реакции
8
каде можам да најдам звучници од систем у скопјево! половни стари од систем ми требаат стрикно
У Mагнетик, кај мвр у црниче, карши ресторанот 4 сезони :wink:
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Кај има рокерски/метал фан шоп, нешто у тој стил, за беџови, капчиња, маици и слично?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom