Каде може да најдам? (Општи прашања)

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Вујко ми трга за некој ден за Охрид, така да не мора да земаш, само кажи ми каде се наоѓа продавницата да му кажам.
Одма до Немо кај шо беше, од Табана нагоре ко ќе ојш, од десна страна. Немат шанси да го промашит.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.454
Поени од реакции
7.881
Каде можам да најдам знаме на Јамајка, ама малечко, да си го сошијам на ракав на кошула?
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ми се заебаа слушалките од мп3,каде можам да најдам?Има ли во Рамстор некаде?
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.454
Поени од реакции
7.881
Ми се заебаа слушалките од мп3,каде можам да најдам?Има ли во Рамстор некаде?
ЕМИ медиа имаш на скоро секој ќош. Не буквално ама ги има 10 во градов. Низ центар сигурно имаш 4. Во Рамстор, како што кажа Македонка1985. Во подрумот под касите за наплата на паркинг.
 
С

Спенсер

Гостин
каде има шипки??? округли оние што се... знате??? шо пари одат??? ми треба најобични,округли,не многу големи... цената како иде?? да си прашам тука,пред да појдам у некое стовариште/отпад...
 
Член од
5 јули 2009
Мислења
1.123
Поени од реакции
205
шо пари се тимберлан чизми и кај има продавница?
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
каде има шипки??? округли оние што се... знате??? шо пари одат??? ми треба најобични,округли,не многу големи... цената како иде?? да си прашам тука,пред да појдам у некое стовариште/отпад...
најобични шипки округли? -.-
 
П

Паган-др

Гостин
каде има шипки??? округли оние што се... знате??? шо пари одат??? ми треба најобични,округли,не многу големи... цената како иде?? да си прашам тука,пред да појдам у некое стовариште/отпад...
Тепај се без реквизити бе. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom