Каде може да најдам? (Општи прашања)

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
Прашање до машките-не знам дали сум доволно јасна: машинка за бричење али што ќе може да ја одржува брадата,а не скроз да ја бричи. Значи да ја скратува сосема малку. Ако може да ми кажете кај има и цена.
има машинки за подстрижување во супертинекс во капиштец, 1000 денари се, вршат работа за брада... башка филипс се...
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Каде можам да најдам во Скопје убави, квалитетни нараквици (како фудбалерите што носат) и капи, мислам зимски?
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
има машинки за подстрижување во супертинекс во капиштец, 1000 денари се, вршат работа за брада... башка филипс се...
Ух ама мислам дека поефективно би било со машинка за бричење. Ајде бе некое машко нека ми каже кај да најдам таква.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.895
Поени од реакции
23.833
На времето (Титова Југославија) имаше едни привезоци што реагираа на звук. Пример ако клучот ти е во соба а не знаеш каде само свирнуваш и привезокот почнува да свири. Има ли уште такви и каде?
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Кај можам на интернетов да објавам дека давам приватни часови?
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
у Велес кај можам да најдам нешто беџови/блузи/привезоци од саут парк?
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.508
Поени од реакции
2.646
Ај ако може некој да ми помогне кај да најдам од тие американските воени плочки што се носат како ланче со име презиме што ги има по филмови знаете на што мислам :) Ама да се квалитет дека на многу места сум нашол такви ама фалц и кожата од квалитетот на материјалот на ланчето ме чеша и пече така да сакам да најдам навистина квалитетни :wink:
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Ај ако може некој да ми помогне кај да најдам од тие американските воени плочки што се носат како ланче со име презиме што ги има по филмови знаете на што мислам :) Ама да се квалитет дека на многу места сум нашол такви ама фалц и кожата од квалитетот на материјалот на ланчето ме чеша и пече така да сакам да најдам навистина квалитетни :wink:
Преку нет со кредитна :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom