Каде може да најдам? (Општи прашања)

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Кај може низ Скопјето да најдам некој евтин дрес од Реал Мадрид некаде до кај 500-600 денари ?
Во гтц горе имаш на почетокот тука по 500 ден. се има и од Роналод и од Кака и од Бензема гледав пред некој ден....
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.464
Поени од реакции
13.946
Во гтц горе имаш на почетокот тука по 500 ден. се има и од Роналод и од Кака и од Бензема гледав пред некој ден....
Како поточно се вика продавницата да не знаеш, и точно каде се наоѓа ? Не сум од Скопје, па не сум запознаен баш најдобро со тие работи, затоа прашам.
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Како поточно се вика продавницата да не знаеш, и точно каде се наоѓа ? Не сум од Скопје, па не сум запознаен баш најдобро со тие работи, затоа прашам.
Значи не од кај плоштадот туку од другата страна на влезот во ГТЦ горе на 1 кат мислам не сум сигурен неможеш да ја утнеш има многу дресови на излог за име незнам а незнам ни дали има име :pos2: ама ќе видиш има многу дресови врие :helou:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.464
Поени од реакции
13.946
Значи не од кај плоштадот туку од другата страна на влезот во ГТЦ горе на 1 кат мислам не сум сигурен неможеш да ја утнеш има многу дресови на излог за име незнам а незнам ни дали има име :pos2: ама ќе видиш има многу дресови врие :helou:
Фала, ќе се снајдам ваљда. Не е потребно име, само нека биде од Реал. :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Во гтц горе имаш на почетокот тука по 500 ден. се има и од Роналод и од Кака и од Бензема гледав пред некој ден....
кај нова железницчка станица до космофон и неоком има продавница фан шоп има све живо и диво :)
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.715
Поени од реакции
12.137
Дали некој знае можда сервисер за Панасоник? Расипано е нешто мини системот па ако некој знае овластен сервис...пукнав без музика :)
 

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.703
Поени од реакции
1.411
Дали некој знае можда сервисер за Панасоник? Расипано е нешто мини системот па ако некој знае овластен сервис...пукнав без музика :)
и мене ми беше расипан системот исто панасониче ми го препорачаа видео дата го однесов и за 2 дена беше направен ул. Братфордска бр.1 тел: 02 / 3081 700 02 / 3084 900

p.s. и кажи им таму да пратат една фактура за рекламава до кајгана :D:D
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361

Неможев друг пример да најдам , да не знае некој кошула ваква каде има у градов. Ама буквално ваква... Благодарам :back:
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.715
Поени од реакции
12.137
и мене ми беше расипан системот исто панасониче ми го препорачаа видео дата го однесов и за 2 дена беше направен ул. Братфордска бр.1 тел: 02 / 3081 700 02 / 3084 900

p.s. и кажи им таму да пратат една фактура за рекламава до кајгана :D:D
И стварно треба :)

Фала ти:smir:
 

Kardasevski

Осло
Член од
4 септември 2008
Мислења
56
Поени од реакции
1
Изгледа има!

А има некаде маица со Норвешко знаме у Скопје како овие?
?????????????????????:kesa:

Ако знаете кај има такви маици со Норвешко знаменце пишете ми на профил :kesa:
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Го пребарав Охридов и не најдов, па ај си реков да прашам овде дали некој знајт. :smir:

Барам чипови за покер. Кажете бар каде би можело да имат, а ако сте сигурни уште пубо. :)
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Има ли у Струмица излезено Манчестер најнови дресови ?:help:
Мислам дека нема :):kesa::kesa::kesa::kesa::kesa:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Мене ме интересира некој ако знае каде се продаваат знамиња со Кутлеш и што пари се ако знае некој поголемки некои.....
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Мене ме интересира некој ако знае каде се продаваат знамиња со Кутлеш и што пари се ако знае некој поголемки некои.....
На влезот на ГТЦ од десна страна тоа продавничето мало кај што има шалови, капи, знамиња, би требало да има и со ѕвездата од кутлеш, за цена незнам ке си прашаш:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom