TV серии и филмови за размена

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 март 2008
Мислења
77
Поени од реакции
2
House MD od s01-05 bez nekolku serii posledni od 4 tata sezona so super prevod i pochetokot na 5 ta sezona,ako ima nekoj zainteresiran za razmena so drug seriski,neka pishe.
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Ми требаат Френдс сите сезони и Беверли Хилс сите сезони. :)
Имам околу 600 филма, + по некоја серија...
Ако има некој заинтересиран, нека пише пп за список со филмови :)
 
Ј

јовица11

Гостин
Tи пишав ПП, ама ај и овде за секој случај.Кажи ми шо серии имаш?Ако е нешто шо ми треба ќе напраиме некоја трампа за Френдс и Беверли.Бива?
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Ја барам Tropical Heat aka Sweating Bullets. :)

 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
И јас оваа ја барам цел живот по торенти моренти ова она... Ама ја нема, изгледа најдобро во МТВ да оди чоек:pos:
Хаха у право си, класици само во МТВ треба да се побараат.:pos2:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.375
Поени од реакции
25.140
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Тој торент е само прва сезона и има 1 сидер, а има уште еден торент 26 гига сите сезони, но пак 1 сидер.
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Ги имате и сите серии спакувани во еден торент,се што ви треба е некој сидер,брз интернет и нерви додека да се симне серијата...:helou:
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Tи пишав ПП, ама ај и овде за секој случај.Кажи ми шо серии имаш?Ако е нешто шо ми треба ќе напраиме некоја трампа за Френдс и Беверли.Бива?
Очигледно не ти треба тоа што имам, и нејќеш замена и си ќутиш... Можеше да вратиш барем на пп, поферски ќе беше...

Нема везе...


П.С. Ако некој ги има Беверли Хилс и Френдс и сака да мењаме за филмови/серии, нека пише...
 
Ј

јовица11

Гостин
Очигледно не ти треба тоа што имам, и нејќеш замена и си ќутиш... Можеше да вратиш барем на пп, поферски ќе беше...

Нема везе...


П.С. Ако некој ги има Беверли Хилс и Френдс и сака да мењаме за филмови/серии, нека пише...
Извини, долго време ме немаше на форумов и сосем изумив на тебе.Кога сакаш да се најдеме да ти ги дадам Беврерли да си ги изрежаш, зш ако ја се з'кнам да режам толку ДВД- а, ќе ми цркне режачот.:pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom