Дуел помеѓу Зоран Заев и Силвана Бонева

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
На силвана не и стига времето шо говоре а на тај му остануват по 30 секунди од 1 минута време ...
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Борчо е man of the match. Само како врте со очите. :pos: Исплашен е ептен.
 

ZULU

ПЛЕМЕНСКИ ВОДАЧ
Член од
17 февруари 2009
Мислења
19
Поени од реакции
1
Boneva namesto da kazuva sto ke napravi gi komentira rabotite sto Zaev gi napravil.
A dodeka Zaev si ja pretstavuva svojata programa
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Boneva namesto da kazuva sto ke napravi gi komentira rabotite sto Zaev gi napravil.
A dodeka Zaev si ja pretstavuva svojata programa
Абе шо да праа треба да го смене од власта да каже на народо шо е направил а шо е требало да работе , нејната програма е кажана и га знаа народо а народо не знаа заев шо е правил оти не излезе на суд а зашо ли не излезе еми тукаа Б.Ц нејкам да му го спомнам ...
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Абе шо да праа треба да го смене од власта да каже на народо шо е направил а шо е требало да работе , нејната програма е кажана и га знаа народо а народо не знаа заев шо е правил оти не излезе на суд а зашо ли не излезе еми тукаа Б.Ц нејкам да му го спомнам ...
<3 Rock on ile:smir:
 

ZULU

ПЛЕМЕНСКИ ВОДАЧ
Член од
17 февруари 2009
Мислења
19
Поени од реакции
1
Boneva nema programa samo prazni listovi

Najvazen proekt ke i bil Gasifikacija na Strumica. Gospoga Boneva ne se bori za Premier na drzavata tuku za Gradonacalnik. Proektot gasifikacija e vo nadleznost na drzavata a ne na opstinata.Abe gluposti so da vi kazam
 
V

Viktoranius

Гостин
ШТО ОТИ ЈА ЕБАВАШЕ ЦЕЛО ВРЕМЕ, КОГА НА КРАЈОТ СО ЕДНА РЕЧЕНИЦА ЗА ИМЕТО ГО УБИ.

Е ЗА ТОА НЕ ГО САКАМ ЗАЕВ, СЕ ИЗГУБИ КОГА МУ СПОМНАА ВИТКАЊЕ НА КИЧМАТА И ПРОДАВАЊЕ НА ИМЕТО.

ЗНАЧИ ЗАЕВ ДОМИНИРАШЕ ЦЕЛО ВРЕМЕ, АЛИ ЕДНА РЕЧЕНИЦА ГО УБИ.

Ај на здравје.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Шо беше реченицата, зш не сум у можност да го гледам? :smir:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Boneva namesto da kazuva sto ke napravi gi komentira rabotite sto Zaev gi napravil.
A dodeka Zaev si ja pretstavuva svojata programa
Boneva nema programa samo prazni listovi

Najvazen proekt ke i bil Gasifikacija na Strumica. Gospoga Boneva ne se bori za Premier na drzavata tuku za Gradonacalnik. Proektot gasifikacija e vo nadleznost na drzavata a ne na opstinata.Abe gluposti so da vi kazam
Ох брее, колку ми се смех тие партиски војници. Абе немате ќар бе луѓе, :tapp:. Знаеш колку ги интересира нив за вас?
 
V

Viktoranius

Гостин
Metono1[mkd];2345648 напиша:
Шо беше реченицата, зш не сум у можност да го гледам? :smir:
Господине Заев дали вие сметате дека ако се смени името во Северна Македонија ќе се решат проблемите на граѓаните?

- Штета шо немаше право на реплика, баш ме интересираше шо ќе кажаше. Дефинитивно најинтересен дел беше тоа, со душа чекав да се спречкат за името.:)
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
До кога ќе трае тај дуел, оште ли имат здив за маабет или треба Борчо пак да го прекине? :pos2:

Борчооо луд :vozbud:
 

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
937
Господине Заев дали вие сметате дека ако се смени името во Северна Македонија ќе се решат проблемите на граѓаните?

- Штета шо немаше право на реплика, баш ме интересираше шо ќе кажаше. Дефинитивно најинтересен дел беше тоа, со душа чекав да се спречкат за името.:)

pa viktorianius taa i bese nogo jaka recenica tava tava... steta sto izborite se lokalni znaci se bira gradonacalnik a ne premier taka
me aresa ka se spreckaa za sporto ka neznaase Boneva so da kaze za kosarkata koja bese sponzorirana PRIVATNO od ZAEV se dodeka Gujo i kompanija ne go pritvorija
inace najnogo me aresa "ke rabotam za strumica dodeka sum ziv a vie moze za skopje da rabotite" respect :pipi:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Metono1[mkd];2345674 напиша:
До кога ќе трае тај дуел, оште ли имат здив за маабет или треба Борчо пак да го прекине? :pos2:

Борчооо луд :vozbud:
Ја таков е цело време... :icon_roll :pos:

pa viktorianius taa i bese nogo jaka recenica steta sto izborite se lokalni znaci se bira gradonacalnik a ne premier taka
me aresa ka se spreckaa za sporto ka neznaase Boneva so da kaze za kosarkata koja bese sponzorirana PRIVATNO od ZAEV se dodeka Gujo i kompanija ne go pritvorija
inace najnogo me aresa "ke rabotam za strumica dodeka sum ziv a vie moze za skopje da rabotite" respect :pipi:
Тоа го сфати како добро нешто нели? :icon_roll Се повлече бидејќи не можеше толку ќар да си вади. :)
 
V

Viktoranius

Гостин
pa viktorianius taa i bese nogo jaka recenica tava tava... steta sto izborite se lokalni znaci se bira gradonacalnik a ne premier taka
me aresa ka se spreckaa za sporto ka neznaase Boneva so da kaze za kosarkata koja bese sponzorirana PRIVATNO od ZAEV se dodeka Gujo i kompanija ne go pritvorija
inace najnogo me aresa "ke rabotam za strumica dodeka sum ziv a vie moze za skopje da rabotite" respect :pipi:
Па најмоќна и беше. ФАКТ Е. Каква фаца направи зајко само кога ја слушна ....:vozbud::vozbud:

Штета, илјада пати штета шо немаше право на реплика. Јас многу не се замарам да ги слушам шо ќе направиле за градот, цело време гледав за да видам дали ќе дојде до муабет за името и за АНТИМАКЕДОНСКИТЕ мислења на зајачето.

Пак ќе кажам .. Голема штета шо немаше право на реплика, а и да имаше дали ќе реплицираше на тоа прашање.

П.С Тргни го аватарот на клуб што веќе не постои. Аватарот на клуб што го уништи зајакот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom