ASTRIX - Live @ B2, 10.04.2009

Член од
5 август 2008
Мислења
210
Поени од реакции
8
Sun Production present:

По многу време обидување и барање на датум за најголемата свезда во електронската музика моментално, конечно и во Скопје:

ASTRIX - Hommega Productions - Israel


 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Е ова се поштова, мојт.... идемо рекордс... :vozbud:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.703
Поени од реакции
11.127
Браво за Sun Production, за сите напори што ги правите да ја освежите електронскава сцена кај нас, што сте оригинални, професионални во тоа што го работите, АМА една работа не ми чини во целиов муабет..."најголемата ѕвезда во електронската музика моментално"...значи немам ништо против, само избегавајте вакви клише фрази, бидејќи и самите тврдите дека сте уникатни нели...
Астрикс сите го знаат кој е и што е и нема потреба од толку излишни работи мислам, не ми е поентата ама ич никого да навредам, само ви укажувам колку тоа малку побалкански, поселски звучи...се надевам нема да замерите, со добра воља беше кажано ова...како и да е, не сум го видел 5 години, ако ме акне некој флеш може да отидам да се разденсам на Monster, Fire, Crystal Sequence,....
Е така батковци и дади, нема љутиш нели, ми ја свативте поентата, не сте пајнер продукција па да се бламирате со такви фејк муабети...
Фала, поздрав и сапорт до вас !
 

Eva Molotow

Anti-social Engineer
Член од
6 јуни 2008
Мислења
532
Поени од реакции
392
Ај уил би дер. Не сум била на Астрикс. :)
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
yeah Астрикс ми беше на списокот на диџеи кои сакам да ги видам кај нас
последното што го издаде беше закон
бравос за Sun Production
 

xochipilli

Војвода
Член од
29 јули 2006
Мислења
426
Поени од реакции
116
Sun Production дајте нешто по агресивно на пр. Onkel Dunkel, Jahbo, Krussedull :smir:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
:vozbud::vozbud::vozbud:
Седам на час и си разгледвам на форум онака...
И едно време во Ноќен Живот гледам Astrix @ Skopje Fair... и почнувам да се акам од клупа да викам нешто... и професорот : надвор одма излегвај!
Кефовиии сумм... лелеее одвај чекаммммммммммммм :vozbud::vozbud:
 
Член од
27 јануари 2009
Мислења
1.044
Поени од реакции
40
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu lele zakonnnnnnnnn edvaj cekam da dojde

:vozbud::vozbud::vozbud:
Седам на час и си разгледвам на форум онака...
И едно време во Ноќен Живот гледам Astrix @ Skopje Fair... и почнувам да се акам од клупа да викам нешто... и професорот : надвор одма излегвај!
Кефовиии сумм... лелеее одвај чекаммммммммммммм :vozbud::vozbud:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
i jas taka reagirav samo sto ne bev na cas
 
Член од
5 август 2008
Мислења
210
Поени од реакции
8
Е така батковци и дади, нема љутиш нели, ми ја свативте поентата, не сте пајнер продукција па да се бламирате со такви фејк муабети...
Фала, поздрав и сапорт до вас !
какво лјутиш тмн работа, и ние сме под импресии стварно е тешко да се донесе човеков моментално, колку е баран по светов и какви се барања има он. Се надеваме на журка за паметење. :smir:
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
какво лјутиш тмн работа, и ние сме под импресии стварно е тешко да се донесе човеков моментално, колку е баран по светов и какви се барања има он. Се надеваме на журка за паметење. :smir:
богами коа му го гледав распоредот на журки си викав кај е можно да се донесе набрзо кај нас
ама сеа гледам овде и неможам да си поверувам
очекувам лом да направи
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.703
Поени од реакции
11.127
Sun Production дајте нешто по агресивно на пр. Onkel Dunkel, Jahbo, Krussedull :smir:
Puropspuro, Traskel, Procs, Trold, Arjuna,...и остали од шумарски оркестар ширум светов...поштуем :wink: ама овие ми се повеќе за опен ер ширум планињево Македонски...
сори за офф....
 

Wannabemceez

Welcome to my WORLD!
Член од
17 јули 2007
Мислења
909
Поени од реакции
20
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:Се глеамееееееее тамуууууууууууууууу:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
АЈДЕ ДА СЕ ДРОГИРАМООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО

АСДХАСУДХАУДАДАУДА
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
:vozbud::vozbud::vozbud:
Астрикс у Скопје?! Немој, не ме радуј!!!
И јас сум моментално на час и здивев!!! :):):)
Леле едвај чекам да дојде 10ти април!!!
:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom