ASTRIX - Live @ B2, 10.04.2009

Acctic

Диџеј во подем :)
Член од
8 јануари 2009
Мислења
97
Поени од реакции
6
Да прашам јас нешто.Дали може на овие журки да влегуваат и малолетници?
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Чим е на саем сигурно ќе може. :)
Само да не го преместат во Б2. :)
 

Acctic

Диџеј во подем :)
Член од
8 јануари 2009
Мислења
97
Поени од реакции
6
Чим е на саем сигурно ќе може. :)
Само да не го преместат во Б2. :)
Пошто да не се заебам.Јас сум од Радовиш и не сум запознаен со влегуванјето на журки.Пошто може да фрлат како куче надвор :wink:.
Сепак фала.
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Пошто да не се заебам.Јас сум од Радовиш и не сум запознаен со влегуванјето на журки.Пошто може да фрлат како куче надвор :wink:.
Сепак фала.
Види друже, на ниедна журка на сеам не ми праеле проблем за влез. За во Б2 мислам дека бараат лични карти, но доколку имаш купено карта во претпродажба немаат право да не те пуштат да влезеш. :)
 

Eva Molotow

Anti-social Engineer
Член од
6 јуни 2008
Мислења
532
Поени од реакции
392
Мене ми немаат побарано лична во Б2, а од таму земав карта.

И не, нема шанси, кај Астрал во Б2, нема да собере доволно луѓе... Астрикс не се заебава. :smir:
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Зашто за секоја журка увек муабетите се вртат околу влезот? :pos:

Па мајке му, ќе отворам фирма за влезови, ќе нудам најповолни решенија за влез. :pos:
 
Член од
5 август 2008
Мислења
210
Поени од реакции
8
Во Б2 ќе биде (нека сменат модераторите кога ќе видат), диското ќе работи фулл, ќе бидат пуштени двата дела и плус горе, ќе биде испразнето од сепариња значи ќе има повеќе од доволно простор. Претпродажба во Југотон по цена од 400 денари, сите ќе можат да влезат, не сме барале никогаш лична карта. Букингот на Астрикс е потврден кај него на Myspace,
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.720
Поени од реакции
11.152
А случајно и чил зона да не има?...или стрикно дупса дупса дуп дуп дуп :icon_lol:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
Зошто го префрлија во В2? :tapp:
Аман ... глупости ... појќе кеф ми се праеше на саем ...
Ама Астрикс не пропуштам ...
:tapp::tapp::tapp: зоштооо ... :toe:
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Во Б2 ќе биде (нека сменат модераторите кога ќе видат), диското ќе работи фулл, ќе бидат пуштени двата дела и плус горе, ќе биде испразнето од сепариња значи ќе има повеќе од доволно простор. Претпродажба во Југотон по цена од 400 денари, сите ќе можат да влезат, не сме барале никогаш лична карта. Букингот на Астрикс е потврден кај него на Myspace,

еве што има кај него
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Apr 10 2009[/FONT] [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]8:00P [/FONT] [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Indoor[/FONT] [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]scopia
[/FONT]ова scopia и не ми се допаѓа баш
]
 
Член од
5 август 2008
Мислења
210
Поени од реакции
8
Грешно е напишано... вечерва ќе им кажеме да го сменат:smir:
 
Член од
27 јануари 2009
Мислења
1.044
Поени од реакции
40
eeeeeeeeeeeeee ne e fer malo e betwo za vakva zurka gazenje ke bide
 
Член од
7 јануари 2009
Мислења
406
Поени од реакции
8
еве што има кај него
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Apr 10 2009[/FONT] [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]8:00P [/FONT] [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Indoor[/FONT] [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]scopia
[/FONT]]
Ова стварно не ми се допаѓа,уште не е сменато.:jaj:
 
Член од
5 август 2008
Мислења
210
Поени од реакции
8
да не бидеме буквалисти информирани се ќе сменат. Гледате и сами дека мајспејсот не е апдејтиран од 17 март. Се работи за говорна збунка и често се прават грешки...:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom