Елена Ристевска

Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
Не сум против дуетот, нема врска тоа Македонија-Грција со музиката :toe: уствари кој сум јас да му кажувам на Еленчето :)drk:) што да прави...

А на кој јазик ќе биде дуетот?
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
Немам намера повеќе да се расправам со мали деца како тебе а и прочитај малку повеќе дека пред се имам пишувано за М2 а не за Елена.А и што тоа сум оцрнил тие сами се оцрнуваат.
А и немам повеќе намера да се бавам со тебе и твоите фрикови.
Ај легни си!
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.926
Поени од реакции
486
Добар глас, уште подобар стас. Целосно спакувано изгледа како добар производ кој и тоа како се продава :pos::pos::pos:. Шала на страна Елена е тооооп и што е најважно (или не е) многу убаво пее. Омилена песна ми е оваа последнава со Паркети - Сакам да те галам. Не за друго туку некако многу реално ми звучи текстот :wink:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Ја иам комшии грци, кој ми се одлични пријатели..Епа ај да ги убијам?
 

Кралот Марко

Не прилепчанецот, ами Јас
Член од
6 ноември 2008
Мислења
3.969
Поени од реакции
278
Беше споменато само како можен дует, но не за скоро време.
 

Facka

Ми се може па се курчам..
Член од
11 март 2009
Мислења
65
Поени од реакции
1
Ооо кучка.. Вртокапац!
 

Dacky_Cs

art is not a crime.
Член од
2 декември 2008
Мислења
383
Поени од реакции
7
od nea mi se dopagja samo Esen vo mene :pipi:
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
И Елена одамна нема извадено нова песна. Изгледа нешто му се истрошила инспирацијата на Дарко Димитров.
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
освен песната за евровизија ништо не сум слушнал од Елена Ристеска :vozbud::vozbud::vozbud:
 

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
Жалнооооооооооооооо
ова ми е прв и последен пост на темава оти ако пишувам повеке најверојатно ке ја доживее судбината на Слаткаристика (и јас и она)
гревгревгревгрев
Само производ ништо повеќе.Не можам да дискутирам за гласовните способности,не сум компетентна за стручни коментари.Текстовите пиштат од несодржајност и жални се ама за тоа има други атрибути кои надоместуваат и продаваат многу подобро отколку да се направи квалитетна песна.
Сето тоа :drk: на основци најверојатно ја прави да се чуствува како ѕвезда па заборава каде се наоѓа.....Македонија е ова не Холивуд душооооооооо:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom