lo §ono in†eri§†a
30 јануари 2007
7.033
1.146
Балотели на местото на Мота или Камбиасо во второ полувреме. Нема смисла ова не направивме ни една шанса само се браниме цел натпревар.

18 јули 2009
6.694
6.215
Слаба игра момци вака не бива премногу јако играт барса свака им час,имаше една шанса станкович и толку,во второ нека влегува балотели на местото на мота

GTFO

Pushing the button
3 април 2009
5.654
4.579
Хахах коментаторов очигледно е против Интер или за Барса.

Приказната е завршена вика у 25 минута
Ја решив да навивам мечов за Интер ,а они ги растурија
:pos2::pos2::pos2: Ти ибам баксузот.Баш мерак ке ми беше да изгубеше Барселона:toe::toe:

24 декември 2007
12.694
4.520
слабо не бива бранење против Барса тешко не ја изнесуваат топката од центар камоли шанса за гол..

Ф

Фил Ајви

Ве ставија во тесно. :jaj:
Незнам што му беше планот на Мурињо, никој не им дава топки на Милито и Ето, а и кога примат одма ја губат. Контра тешко дека ќе има, па со тоа и тешко дека ќе има гол во мрежата на Валдес. :toe:

SrRulz

Siempre Real Madrid
8 декември 2007
4.845
221
Многу слабо нешто освен шансата на Станкович другo немаше, во второ мора да се смени играта, вака не е на добро работата:)
Oчекував повеќе од Интер ама таа е :toe:

Invader

I am not in danger, I am the danger!
17 ноември 2008
18.019
22.926
Бидете среќни што не примивте повеќе,ама има време ќе биде и тоа во 2 полувреме.

Премногу оптимистички бевте настроени,а?

23 јуни 2008
9.265
5.045
Се или ништо \o/ Балотели на местото на Станкович/Занети и 4-3-3 ..... Ама сумњам да дадеме а да не примиме гол со таа формација ....Поготово со Меси ако влезе o/

25 јануари 2008
1.839
68

Да не кажа нешто погрешно? Било кој тим да е во ваква ситуација на Ноу Камп против Барса и вака слабо да одигра, приказната би била завршена во 25 минута.

Toneh

is a turtle
21 август 2005
5.510
907
Ајде ќе ве замолам сите навивачи на Барса, кои немаат намера конструктивни мислења да напишат, фино и убаво, да се гонат од темава. :)

30 јули 2008
2.066
71
Катастрофа сме во лигата на шампиони, но да се надеваме дека ќе се повтори Киев.
Со повеќе храброст во второто полувреме.
п.с гледате колку фали Весли Шнајдер.....

Иако сум голем фан на Интер...ја играв 1 во 1 (1-1)..реалноста е таа...ни треба уште многу за да ја стигнеме Барса...
Еве сега влегува Мунтари и ќе видете сосема друг Интер....а фановите на Интер иако со потценување гледаат кон Сули Мунтари...сега тој ќе покаже колку е значаен за екипата....