Фан Клуб: Јувентус

Статус
Затворена за нови мислења.

Drughi

Green Out Bandit
Член од
12 септември 2008
Мислења
35
Поени од реакции
0
ххх звер и јас едвај чекам да дојде среда, е патем да не знаете кој ќе ги даваат во среда на мтв 1?
Не знам дали ке ги даваат на МТВ 1 ама сигурен сум дека ќе даваат на HRT2 гледав на реклами даваа на HRT 1 .
FORZA JUVE!!!!!!:helou:
 

апец

Јувентус фан
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.083
Поени од реакции
60
Леле милан голтариииииииии. :pos2::pos2::pos2:
Ај да се надеваме дека ке продолжат со исто темпо. Браво момци многу сте јаки:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
Вечер моја прогноза 3-0. Малку е оптимистички ама мислам дека ќе има поволен развој на настаните:vozbud:
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
што викате да си ги вратиме Кришито и Паладино у јуве?супер изиграа,еј и овој Милито е многу добар,ние го баравме едно време али не ни треба
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
што викате да си ги вратиме Кришито и Паладино у јуве?супер изиграа,еј и овој Милито е многу добар,ние го баравме едно време али не ни треба
Не претервај паладино два пати ја гибна топката а кришито одвај успеав да го видам дека е на терен (п.с. само второто го гледав)

Инаку ај на здравје нека му е на конкурентите:
Милан: 0 (0)
Roma: 0 (1)
Fiorentina: 0 (1)

Засега растураат
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.675
Поени од реакции
43.646
odma placat pa prijavuvaat segde sea nie im smetame so se glupi tie milan
Eпа јебига , имаше доза на провокација во вашите постови , јес да и мене ми е мило што изгубија зашто сум фан на Интер али глупо е да им се ситиш на тема зашто тимот им е во ептен лоша ситуација на стартот од првенството .
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
693
Поени од реакции
10
syn se si e okey znam i ja i site deka sprotivno e na pravilata da se provocira ama ne biva srce ke mi pukne pa mora da kazam nesto za porazot, ali jebiga pa i za toa e fan klubovive nekogas ke cestitas ali nekogas i ke se smees
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Сериозно, не провоцирајте на темата на Милан. Зборајте тука или на Италијанско првенство. Ако имате нешто да зборате за Милан и Интер (без потсмевање) можите да прајте муабет таму и никој да не ви враќа ништо.

Бај д веј Брааво Џенова :)
 

Pinturicio

Forza Juventus !!!
Член од
22 септември 2007
Мислења
1.705
Поени од реакции
109
Ајде вечер да ги плеснеме Удинезе ... и тоа убедливо. Само Ди Натале да го задржиме и нема што да прават. Иначе централните два стандардни дефанзивци Фелипе и Запата им се повредени ... тоа е голем плус за нас

BTW Браво за Џенова ... го оставиа срцето на теренот !
 

апец

Јувентус фан
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.083
Поени од реакции
60
Вечер ке мора да одиме на победа иако не се за потценување Удинезе.
И зашто одите по други фан клубови. Јас не сум влегол на ниеден друг а камоли коментари да им оставам
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom