Канал 5 ќе ги пренесува натпреварите од најквалитетните европски натпреварувања!

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Има кај вас Канал 5 бе ? Кај мене нема, се јавив во Кабловска, и ми викаат до репетиторот било, од таму ја исклучиле..

Само Канал 5+ има, таму и ќе глеам, да видам Милан што противници ќе бидат. :)
Оној.кој.знае „несакајќи“ можеби чкрапна некое копче :music5:
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Најдобра емисија во етерот на Македоската телевизиска мрежа.

Само тоа имам да кажам. Многу оригинално и опуштено. Браво!
 
К

кременко

Гостин
и кој курац сеа ке слушам од спортско радио овој како ми коментира, да те успие ,а и канал 5 ја нема , ебате фалбите што ги направите , утре за интер-барса ако нема салам коментатор и нека се фрлат у вардар тие од канал 5
 
Член од
26 август 2009
Мислења
21
Поени од реакции
2
Kaj e sea onoj koj vikase Marsej - Milan ne ja bivalo??? demek milan ne bile atraktivni

A be vie ste bile cepaza...10 kopuci sobrani na eden forum i mislat deka mozat se....bre,bre,bre

A ti so terestrialna od Negotino, nema problem, odma kje ti ja opraime slikata

Ne be , ne cini emisijata, ni komentatorite , ni slikata...nisto ne cini, samo nekolku forumdzii genijalci-tie znaat so e TV, BRAVO
 
К

кременко

Гостин
Kaj e sea onoj koj vikase Marsej - Milan ne ja bivalo??? demek milan ne bile atraktivni

A be vie ste bile cepaza...10 kopuci sobrani na eden forum i mislat deka mozat se....bre,bre,bre

A ti so terestrialna od Negotino, nema problem, odma kje ti ja opraime slikata
кога бе друже ке ја оправите , коа ке завршат утакмиците

и ке може ли да ми кажиш кој коментира на канал 5+ оти не ми изглеа како некој искусен коментатор
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Kaj e sea onoj koj vikase Marsej - Milan ne ja bivalo??? demek milan ne bile atraktivni

A be vie ste bile cepaza...10 kopuci sobrani na eden forum i mislat deka mozat se....bre,bre,bre

A ti so terestrialna od Negotino, nema problem, odma kje ti ja opraime slikata

Ne be , ne cini emisijata, ni komentatorite , ni slikata...nisto ne cini, samo nekolku forumdzii genijalci-tie znaat so e TV, BRAVO
Јас зборав дека не се атрактивни и зато К5 има гледач помалку вечерва.

А за болдот горе мислам модераторите си ја знат работат, во меѓувреме прочешлај ги правилниците за да знајш шо ти зборам.
 
Член од
26 август 2009
Мислења
21
Поени од реакции
2
Izvini, a so sto ni gi meris gledacive vecerva?
Daj ako imas nekoj genijalen aparat, daj i nie da gi merime gledacite...se citas li ti sto pisuvas decko?
aj olabavi gi site ovde, utakmicite si se djam, osobeno Celzi- Porto
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Izvini, a so sto ni gi meris gledacive vecerva?
Daj ako imas nekoj genijalen aparat, daj i nie da gi merime gledacite...se citas li ti sto pisuvas decko?
aj olabavi gi site ovde, utakmicite si se djam, osobeno Celzi- Porto
Со то шо ми е изгаснат телевизорот. Значи да ти појаснам -1 (гледам тешко ти оди разбирањето)
А јас колку шо знам за телевизиите бројот на гледачи им е најбитен.
Секако не капираш. ти кажав ЧАО не се мачи да реплицираш оти нема да ти вратам.
 
К

кременко

Гостин
Кај мене е супер :toe:
Од кај си ти ??
абе од неготино,али и другите градови немаат :toe:

јбг сеа не ми треба,ми треба за утре ,ако не па ке ја гледам на хрт 2 ке ја пуштат од кабловска , бар супер коментатор ке слушам
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Bre, bre, frustracii...
Covek vi posakuva prijatni momenti so fudbalot a vie...breee, da nejkete da ve prasame i koja sponsor da go najdeme, a? Mozebi ovie ne vi se po keif?

A za toa koj se krie pod nikovi, pa TI li najde da mi kazes...ajde dojdi vecer u Kanal 5 i imaj muda pred kameri da zastanes i da kazes zasto ovaa a ne onaa utakmica...ili , vaka pod jorgan planina
Sramota

Другар те викаат од редакција да го поминиш со џогер студиото.

Него имам едно прашање, што е проблемот со трасата? Ајде ако може некој покомпетентен да одговори на ова прашање бидејќи еве веќе втор натпревар сум приморан да барам алтернатива за утакмициве преку интернет стримови. Десет минути нема пренос, дваесе има, па реклами, па нема 20 минути. Се е океј, супер слика супер тон се додека не се исклучите од студио и се вклучите на натпреварот. Тогаш добивам син екран :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Kaj e sea onoj koj vikase Marsej - Milan ne ja bivalo??? demek milan ne bile atraktivni

A be vie ste bile cepaza...10 kopuci sobrani na eden forum i mislat deka mozat se....bre,bre,bre

A ti so terestrialna od Negotino, nema problem, odma kje ti ja opraime slikata

Ne be , ne cini emisijata, ni komentatorite , ni slikata...nisto ne cini, samo nekolku forumdzii genijalci-tie znaat so e TV, BRAVO
Aко може ова веќе да не се повтори. Благодарам.
 
Член од
31 март 2008
Мислења
2.553
Поени од реакции
1.813
де кажете која им е страната на канал5 емисијата за ЛШ на фејсбук?
не можам да ги најдам
 
F

fantomX

Гостин
Првпат салам гледав натпревар на Канал 5, и барем кај мене, коментаторот беше далеку погласен од меѓународниот тон. Освен тоа, немам забелешка засега, квалитетни преноси.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom