Канал 5 ќе ги пренесува натпреварите од најквалитетните европски натпреварувања!

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
има информација која ке ја даваат на 5+?
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
822
Поени од реакции
19
Во среда на 5+ ќе ја даваат лион - фиорентина
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Прв ден и одма пропуст на канал 5,
Алллоооо кај се Јувентус - Бордо?
 
Член од
26 август 2009
Мислења
21
Поени од реакции
2
пропуст?
Види , ако газда ти Велија ти кажал вака да напишеш, Ок е онда...или можеби Шкендија - Победа е дерби на вечерта?

Колку за твоја информација, ние си ги добивме правата во многу фер и транспарентна битка со другите телевизии...и Ние ќе си кажеме што ќе прикажеме
Што не сум јавиш на В.Р. да му кажеш дека сакаш да гледаш Саса-Зик Новаци?
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
пропуст?
Види , ако газда ти Велија ти кажал вака да напишеш, Ок е онда...или можеби Шкендија - Победа е дерби на вечерта?

Колку за твоја информација, ние си ги добивме правата во многу фер и транспарентна битка со другите телевизии...и Ние ќе си кажеме што ќе прикажеме
Што не сум јавиш на В.Р. да му кажеш дека сакаш да гледаш Саса-Зик Новаци?
Другар не напаѓај, верувам дека јas го кажа тоа од чисто навивачки цели. Во случајов грешите со Милан :toe:


п.с. Вие нема да кажете што ќе гледам, пуштам на Sky и гледам што САКАМ!


п.п.с. Имам некој впечаток од постов дека Велија (кој е деген BTW) ви е комплекс?!
 
К

кременко

Гостин
пропуст?
Види , ако газда ти Велија ти кажал вака да напишеш, Ок е онда...или можеби Шкендија - Победа е дерби на вечерта?

Колку за твоја информација, ние си ги добивме правата во многу фер и транспарентна битка со другите телевизии...и Ние ќе си кажеме што ќе прикажеме
Што не сум јавиш на В.Р. да му кажеш дека сакаш да гледаш Саса-Зик Новаци?
добро сеа немаше потреба и ти со ваков испад, не значи ако нешто не ни е погодено и да сме од другата страна или од некоја тв , а за ова дека вие сте одбрале да ги пренесувате тие натпревари мислам дека ви е грешно тоа ,ке треба да стаите анкета од повеке натпревари на вашата официјална страна и нека се гласа

едноставно дечкото е за јувентус и тоа е тоа ,не му замеравај на тоа :wink:
 
Член од
26 август 2009
Мислења
21
Поени од реакции
2
Ти можеш да си гледаш Sky до сабајле , заедно со репризи...ама ние си имаме спортска редакција, која си одлучува тоа што ќе емитуваме
А идејата за гласање на web која утакмица да ја гледате, тоа негде другде...покажи ми пример кај тоа се прави и ќе размислиме и ние

А тој шти бил fan на Јуве...и јас сум фан на ЗИК НОВАЦИ, ама В.Р. не ги дава на неговата ТВ...
 
К

кременко

Гостин
Ти можеш да си гледаш Sky до сабајле , заедно со репризи...ама ние си имаме спортска редакција, која си одлучува тоа што ќе емитуваме
А идејата за гласање на web која утакмица да ја гледате, тоа негде другде...покажи ми пример кај тоа се прави и ќе размислиме и ние
друже не се нервирај , уживај си , шо ке си пуштите тоа ке си гледаме , значи не трпите критики ,ок ваше си е тоа пријатно :helou:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Ти можеш да си гледаш Sky до сабајле , заедно со репризи...ама ние си имаме спортска редакција, која си одлучува тоа што ќе емитуваме
А идејата за гласање на web која утакмица да ја гледате, тоа негде другде...покажи ми пример кај тоа се прави и ќе размислиме и ние
Не видов дали некој прашал пред мене, но ќе давате снимки (друг натпревар) после натпреварот од 20.45? Како МТВ што правеа? :smir:
 
Член од
26 август 2009
Мислења
21
Поени од реакции
2
Постои разлика помеѓу Критика и Критизерство ( мрчење )
Првото го трпиме ,а за другово...знаеше веќе нели

Уживајте во вечерашните преноси , ЧЕЛ-ПОР и МАР-МИЛ
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Ти можеш да си гледаш Sky до сабајле , заедно со репризи...ама ние си имаме спортска редакција, која си одлучува тоа што ќе емитуваме
А идејата за гласање на web која утакмица да ја гледате, тоа негде другде...покажи ми пример кај тоа се прави и ќе размислиме и ние
Никој не го оспорува тоа дека имате право да избирате што ќе пуштате, ама место да напаѓате кога вашиот избор не му се допаѓа на некој, бидете спремни да ја прифатите критиката, а не со тоа селското - мое е и ќе праам што сакам! Отсекогаш сум ја сметал Канал 5 за сериозна ТВ, ама ова што го читам тука...
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
пропуст?
Види , ако газда ти Велија ти кажал вака да напишеш, Ок е онда...или можеби Шкендија - Победа е дерби на вечерта?

Колку за твоја информација, ние си ги добивме правата во многу фер и транспарентна битка со другите телевизии...и Ние ќе си кажеме што ќе прикажеме
Што не сум јавиш на В.Р. да му кажеш дека сакаш да гледаш Саса-Зик Новаци?
Бате ми е гајле и за газда Велија и за газда Ѕинго. Ама очигледно и канал 5 исто работи. Ако на канал5 не им е по ќефот некој клуб не мора да го кинат од телевизија.

1. Јувентус(2) - Бордо(1) ; Милан(3) - Марсеј(2) - во заграда се пласманите од лани. Значи кој е Саса во случајов.
2. Милан е во криза шо очигледно го прај неинтересен за тв.
3. Јувентус е можеби 2 клуб по потрошени средства на засилувања сезонава и е еден од главните конкуренти за титулата според сите прогрнози.

4. Да мојата реакција е од навивачка природа. Но нели телевизиите работат за публика? Колку шо знам Јувентус има скоро дупло навивачи од Милан . Еве нека не е толку јако изразена разликата во Македонија, сепак во отсуство на некоја официјална статистика ни дава право да мислиме дека и во македонија е поинтересен.

Додека ваквите работи не започниме да им обрнуваме внимание ќе имаме мизерен квалитет на програмата.

По коментарот претпоставувам дека си некој претставник на Канал5 па ти благодарам за твојот однос кон гледачите.
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Ти можеш да си гледаш Sky до сабајле , заедно со репризи...ама ние си имаме спортска редакција, која си одлучува тоа што ќе емитуваме
А идејата за гласање на web која утакмица да ја гледате, тоа негде другде...покажи ми пример кај тоа се прави и ќе размислиме и ние

А тој шти бил fan на Јуве...и јас сум фан на ЗИК НОВАЦИ, ама В.Р. не ги дава на неговата ТВ...
Кој ти е проблемот бе опинок еден. Остави име и презиме на форум тука, да пишеме едно меилче до твоите одговорни да видат каква антиреклама им правиш. Однесувај се цивилизирано, зашо со само два поста веќе ме убеди дека сте згрешиле. Иди лечи комплекси некаде “другде“ и научи мајчин јазик ебате неопнатиот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom