Фан Клуб: Јувентус

Статус
Затворена за нови мислења.

Pinturicio

Forza Juventus !!!
Член од
22 септември 2007
Мислења
1.705
Поени од реакции
109
Лоша формација на Раниери ... Сисоко игра премногу напред и премногу десно . Недвед премногу на средина ... Молинаро но комент и да имав некое позитивно мислење за него ми се поеба . И дај нека влезе второ Манингер
 

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
Ej sho e ova 2-0 vodi Milan?

Na Goal, pishi 0-0 na livescore 2-0 ...
 

Pinturicio

Forza Juventus !!!
Член од
22 септември 2007
Мислења
1.705
Поени од реакции
109
НЕ КИЕЛИНИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Господ нека ни е на помош...НЕ САКАМ ДА ПОМИСЛАМ ДЕКА Е ПОСЕРИОЗНО ОВА СО КИЕЛИНИ....Сисоко ГО НЕМА НИКАДЕ:...Слабо слабо....
 

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
393
Леле малер бе... Што е работава... Да не се проколнати...Зш сега се повреди и Киелини... Ако е потешка ојде јабана...:toe::toe:
 

Pinturicio

Forza Juventus !!!
Член од
22 септември 2007
Мислења
1.705
Поени од реакции
109
Добро бе ... зашто Молинаро не се повреди
 
Член од
25 јануари 2008
Мислења
1.839
Поени од реакции
68
ej tolku slabo li igraat be sea dojdov doma i gleam rezultatot:mad::mad:, sto bidna so Chielini?
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Не го плукајте Молинаро бе,денес арен е. Ама онаа зденката од другата страна и чиментото на гол.:tapp:. Средината ни е малку неорганизирана, тиаго направи неколку добри пробиви ама неможам добро да го следам во големата слика мнооогу ми е лош стримот. ако имате некоја препорака за стрим одма менвам кажвајте.

Забелешка за крај Мамеееетооо на онај Палошки. Ајде нека се разбудат и нека му текни на одбраната дека сега ептен немаме играчи во средина.
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
Само да не ни се повреди некој играч како што е традицијата на Берлускони куповите, само тоа се молам, не ми е важен резултатот...
У пичку матер!!! :nesum:
Инаку... Молинаро, Поулсен, Григера, Сисоко, Кименти... ТИЊА. Тиаго најдобро изигра.
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Не го плукајте Молинаро бе,денес арен е. Ама онаа зденката од другата страна и чиментото на гол.:tapp:. Средината ни е малку неорганизирана, тиаго направи неколку добри пробиви ама неможам добро да го следам во големата слика мнооогу ми е лош стримот. ако имате некоја препорака за стрим одма менвам кажвајте.

Забелешка за крај Мамеееетооо на онај Палошки. Ајде нека се разбудат и нека му текни на одбраната дека сега ептен немаме играчи во средина.
Јас мислам дека Раниери ќе го мени тој дијамантот од средината и ќе направи нешто ....И не ми е толку битен резултатот, само Киелини да не е сериозно повреден!
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940

Фала него го имам, ама не ми се бендисва. ИЗгледа после стримот шо го имав со артмедија треба да се навикнам на старите коцкести стримови.

За киелини мислам дека ќе биди лошо. Многу болно ми делуваше во фацата ... дај боже да грешам
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
WTF! Формацијава ни нема смисла... Сисоко десно крило, Тиаго АМ, Недвед не се знае, Поуслен час одбрана час ДМ... На диво трчаат сите ајдееееее...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom