Љубчо Георгиевски за градоначалник на Скопје

Ајанта

Македонка
Член од
21 декември 2008
Мислења
580
Поени од реакции
37
И бандерите ќе процветаат, на врбите ќе се роди грозје, Том ќе го фати Џери, а Којотот Брзата птица-итрица.
Над Македонија ќе се роди ново сонце на слободата.:pos::pos::pos:
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
хахахахаха, дај преместете го ова во чек дис аут :pos2:
:pos2::pos2::pos2:

Хахаха во право си брат, дајте стварно преместете ја :3:
Абе што се овие глупости, нашол лице пак да се појави предавникот на Македонија со бугарски пасош, ц ц ц ... граѓанинот на Благоевград, Бугарија. Ај иди купи ми цигари ЉуБчо .
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Иако темава е почната ко за во чек дис аут, сепак ќе направам дигресија и ќе кажам:
Попрво Џими („да не си расист“) ќе стане градоначалник на Штип отколку љуБчо на Скопје.
Мада би било интересно Џими да стане Градоначалник на Штип барем ќе се прават Штипјани џомити американци...
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
686
Поени од реакции
662
Едно е сигурно. Ќе го гледаме Љубчо у Еднооки:pos2::pos2:
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
Ова сигурно е некоја зафрканција :pos:.
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Овој е тотално забеган..или му се ептен залепиле ламелите.
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
сигурно се збунил може сакал да се кандидира за градоначалник на Софија:nesum:како не му е срам после се незнам :nenene:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Кога можеа скопјани Трифун да го изгласаат...не ме чуди.
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
Кога можеа скопјани Трифун да го изгласаат...не ме чуди.
:pos2::pos2::pos2:
Ако Љубчо се врати на јавна функција во државава(макар и ко директор на јавни тоалети) тоа значи дека сме отишле у курац.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
1.309
Поени од реакции
151
Иако темава е почната ко за во чек дис аут, сепак ќе направам дигресија и ќе кажам:
Попрво Џими („да не си расист“) ќе стане градоначалник на Штип отколку љуБчо на Скопје.
Мада би било интересно Џими да стане Градоначалник на Штип барем ќе се прават Штипјани џомити американци...

da ama kutiot Dzimi e vo zatvor,naprail nekoj prekrsok i e osuden za ubistvo od nemarnost,taka da,nema,inaku ako bi bil od Stip bi go glasal
 

Amnaesiac

Paranoid Android
Член од
9 декември 2008
Мислења
1.818
Поени од реакции
43
целта на љубчо не му е да победи, веројатно да одземе дел од гласачкото тело на вмро-дпмне, ама мислам дека тој дел ќе биде многу мал, а од неопределените не верувам дека некој би гласал за него

или пак готват некој заеднички план со бране, па другарчиња си беа и муабетот на телевизија многу добро им одеше
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
целта на љубчо не му е да победи, веројатно да одземе дел од гласачкото тело на вмро-дпмне, ама мислам дека тој дел ќе биде многу мал, а од неопределените не верувам дека некој би гласал за него

или пак готват некој заеднички план со бране, па другарчиња си беа и муабетот на телевизија многу добро им одеше
Jaс мислам дека само сака да види како стои кај народот.
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
686
Поени од реакции
662
целта на љубчо не му е да победи, веројатно да одземе дел од гласачкото тело на вмро-дпмне, ама мислам дека тој дел ќе биде многу мал, а од неопределените не верувам дека некој би гласал за него

или пак готват некој заеднички план со бране, па другарчиња си беа и муабетот на телевизија многу добро им одеше
јас пак мислам целта на љубчо е да ја доуништи народна.

п.с. Љубчо е познат по тресење бисери, одвај чекам што ќе изломоти наредниве денови.:vozbud:
 
N

n/a

Гостин
`Едноставно нели`... некој решил да ни ебе матер.

Клошари едни. (на Зеко му се пцуе у контекст со муабетов)
Кога ви викав ја дека треба да се направи исчекор и да се стапне на сигурна земја?
Пази сега што ми смислиле тоа травеститите европски. :tapp:
Мене `проверените играчи` ми ги вратија `у куќа`...

дур у другиот лонец исто се `крчка` и тоа јако.
http://www.vecer.com.mk/?ItemID=53614703C9ED8842BCDBD8805EB771A8
Еј нонен... пу ја з`к.

Уште Борис Новковиќ ми фали да ми испее `Тко је крив` и `Тамара`...
па секој по своја песна.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom