R.I.P. Никола Постолов

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
R.I.P Никола и сочуство до семејството
 
Член од
3 февруари 2007
Мислења
293
Поени од реакции
30
Luge ovoj Stip, kako go spotera, se mladi luge umiraat. Nikola zavrsi vo nasata gimnazija i oti pogolem od nas, so ni kazuvaa profesorite, toj bese kapacitet, ima osvoeno mnogu nagradi i na balkan i vo svetot, a plus bese mnogu dobar i mnogu skromen. Epten zalno. R.I.P Nikola :(
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Жално навистина вака кога ќе гледаш некои што стварно се трудат, а судбината ги казнува...
Нека му е лесна земја
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.986
Поени од реакции
12.547
Ух,морници ме пролазаја. Жално,навистина. Нека почива во мир,лесна му земја. Штета што уште еден талент изгуби Македонија...
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
леле навистина штип како да е проколнат, за еден месец се имаат случено 2-3 трагедии. прво тие двајцата кога се загушија во гаражата, па имаше и сообраќајка пак со трагичен епилог, а сега и никола :(
навистина ми е многу жал за никола, особено кога го прочитав постот за него во vest :(
+R+I+P+
 
Член од
3 февруари 2007
Мислења
293
Поени од реакции
30
леле навистина штип како да е проколнат, за еден месец се имаат случено 2-3 трагедии. прво тие двајцата кога се загушија во гаражата, па имаше и сообраќајка пак со трагичен епилог, а сега и никола :(
навистина ми е многу жал за никола, особено кога го прочитав постот за него во vest :(
+R+I+P+
I ne samo ova, prethodno i ova devojceto so se otrovi vo Budva, isto mn fino i dobro devojce, prethnodno pak imase eden slucaj... aman veke...samo takvi raboti slusame... i toa stvarno tragedii golemi taka naednas neocekuvani, da se stresis
 
R

Rikiboy

Гостин
Цитат:
Напишано од devojka111
леле навистина штип како да е проколнат, за еден месец се имаат случено 2-3 трагедии. прво тие двајцата кога се загушија во гаражата, па имаше и сообраќајка пак со трагичен епилог, а сега и никола :(
навистина ми е многу жал за никола, особено кога го прочитав постот за него во vest :(
+R+I+P+


I ne samo ova, prethodno i ova devojceto so se otrovi vo Budva, isto mn fino i dobro devojce, prethnodno pak imase eden slucaj... Aman veke...samo takvi raboti slusame... I toa stvarno tragedii golemi taka naednas neocekuvani, da se stresis
RIP Nikola :(
A btw i vo Strumica polani imase vakvi 3-4 slucaevi...:nesum::uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom