Александар Белов

Член од
23 јануари 2009
Мислења
8
Поени од реакции
0
Може е добар, ама какво педерастично му беше позирањето за ТАА... :tapp: ко некој пешко беше, ептен и тоа. Рацете во џеб, тесни фармерчиња...:pos2::pos2:
Што е до евровизија, има шанса малиот покрај Врчак што лани се појави гол и изгледа ко пуштен од бардовци, покрај Гаџа што беше оставен од Медрано па баше прав кловн, што па да не и он. Ако не, барем за степен бољи изгледа.
Не пее сјајно, ама има глас што може да се школува и да биде супер.
И многу нервира со неговата скромност, многу.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Може е добар, ама какво педерастично му беше позирањето за ТАА... :tapp: ко некој пешко беше, ептен и тоа. Рацете во џеб, тесни фармерчиња...:pos2::pos2:

И многу нервира со неговата скромност, многу.
И ти само да напишиш нешто :tapp:
Или ја сум тој шо ги пцуе педерастичните или кој, али баш беше ОК, дечкото вчера, опуштен, непрепотентен, убаво облечен, насмеан.
Шо тесни фармерки биле педерски и РАЦЕ ВО ЏЕБ. :tapp:

И те нервирала скромноста, значи за луѓево нема добар човек. Ако е чатал зашо е чатал, ако е скромен зашо е скромен.
Мрчатори ДОЛУ.
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
екстра е,само брадата да си ја избричи добро кје биде.:pos2:
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
И многу нервира со неговата скромност, многу.
Да ти кажам право и мене почна некако да ме нервира, цело време уште додека беше на ОТ си викав добро, нормално е да има трема, прв пат излегува пред толкав аудиториум, и секогаш бев за него, ме нервираа сите што го озборуваа, секогаш го бранев кај оние форумаши кои го напаѓаа...
Но еве и по цел месец пак се однесува како да е стегнат, не се опуштил ни трошка и на сите интервјуа истите муабети ги врти само, "едноставно не очекував толку да ме сакаат, многу ме препознаваат....бла бла"
едноставно не гледам од него некоја спонтаност, се ми е некако вештачки, дали толку е скромен или... и како може да биде неинформиран за толку општи работи....
и под хитно треба да го земе некој стилист да го подсреди малку..

Но сепак не го отпишувам, вратите му се широко отворени да видиме прво што песни ќе излезат од него, па после ќе судиме дали вреди или не
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
Да ти кажам право и мене почна некако да ме нервира, цело време уште додека беше на ОТ си викав добро, нормално е да има трема, прв пат излегува пред толкав аудиториум, и секогаш бев за него, ме нервираа сите што го озборуваа, секогаш го бранев кај оние форумаши кои го напаѓаа...
Но еве и по цел месец пак се однесува како да е стегнат, не се опуштил ни трошка и на сите интервјуа истите муабети ги врти само, "едноставно не очекував толку да ме сакаат, многу ме препознаваат....бла бла"
едноставно не гледам од него некоја спонтаност, се ми е некако вештачки, дали толку е скромен или... и како може да биде неинформиран за толку општи работи....
и под хитно треба да го земе некој стилист да го подсреди малку..

Но сепак не го отпишувам, вратите му се широко отворени да видиме прво што песни ќе излезат од него, па после ќе судиме дали вреди или не
А си приметила ти, дека каде и да се појави, му ги поставуваат истите прашања?И на едно исто прашање, поставено од различни новинари да даде различни одговори?:uvo:
Единствено што во овој момент можам да кажам за него е да си најде одма нов фризер, дека завчера мислам го гледав на Ексклузив, косата му беше во ужасно издание.
Инаку моите ставови за него се напишани на страниците наназад.Кој го интересира нека види:pipi:
 
M

MIL

Гостин
Песната за евровизија не е ни слушната,а ти веке го отпиша:toe:
Не мора да ја чујам едноставно за мене не е некој добар вокал само го форсира Велија Рамковски и тоа е тоа а ако успее секоја чест за него
 
Член од
7 јануари 2009
Мислења
406
Поени од реакции
8
Се најубо му посакувам на Алекс!Мислам дека има харизма во него за да стане добар и познат пејач.Само да не се исклошари ко оние другине JJ или Елвир(ASSHOLE)Мекиќ или другите кои претерано се преценуваат како да се некои звезди
BTW мој фаворит за да оди на Евровизијата во Москва:smir::smir::smir:
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
Не мора да ја чујам едноставно за мене не е некој добар вокал само го форсира Велија Рамковски и тоа е тоа а ако успее секоја чест за него
Па вака искрено речено, на Евровизија не се бара вокал од типот на Павароти, Тоше , Борис Трајанов и некои други пејачи кои имаат голем распон на гласот, туку се бара песна.Нешто што до сега Европа не видела.А незнам од каде сега Велија?Зарем се што ќе се појави на А1 е форсирано од Велија?Не, верувам.А и да е така секоја чест на човекот ако застанал зад Александар и се што се појавува на А1.Барем има некој што им помага!

mn grd e ovaj nasio od operacia triumf
seriozno grd
Лепотане, дај слика од тебе да те видиме што фраер ке беше.!.
 
Член од
19 јули 2007
Мислења
551
Поени од реакции
2
Мислам дека премногу го форсираат А1,претераа,не знам кој гледаше ама дури и КЛЕОПАТРА даде свој коментар за Алекс,вика Алекс е добар,скромен почнаа луќето да му завидуваат мажите го сакаат и му прават црни маѓии за да спие со нив:pos2::pos2:,до кога ќе ја вртат и таа по телевизии одвратна ми е! :nenene::nenene:
Инаку за алекс сметам дека е ок,добро пее,само гледам едни две песни со се вртат од него се многу катастрофа,не ми е јасно зошто толку катастрофа песни му прават,а и онаа за Евросонг од Копров,и таа ќе биде во тој старомоден стил,како може да пее песни од Копров не ми е јасно, ни Марјан Стојановски не пее веќе песни од тој композитор.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
КОПРОВ секогаш имал најубави песни за на Евровизија, ако не се сеќаваш првите и најубавите песни на Тоше се од Копров!!!
Човекот прави и хитови и евергрини
 
Член од
19 јули 2007
Мислења
551
Поени од реакции
2
КОПРОВ секогаш имал најубави песни за на Евровизија, ако не се сеќаваш првите и најубавите песни на Тоше се од Копров!!!
Човекот прави и хитови и евергрини
Има направено неколку добри песни на Тоше и на некој други,меѓутоа сега во последните неколку години песните му се катастрофални,се тоа па тоа,барем мене не ми се допаѓааат и ми делуваат старомодно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom